Dell Pro Slim Essential (QVS1260), desktop slim chassis, 180W PSU,
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
5.484,99 lei 6.374,99 lei
În stoc
Descriere
Dell Pro Slim Essential (QVS1260), desktop slim chassis, 180W PSU, ENERGY STAR Qualified, Intel Core Ultra 5 225 processor (20 MB cache, 10 cores, 10 threads, up to 4.9 GHz, 65W), Intel UHD Graphics, 16GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s, 1TB M.2 PCIe NVMe SSD, No Media Card Reader, No PCIe add-in card, MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2×2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth wireless card, Dell Optical Mouse – MS116 (Black), Dell Wired Keyboard – KB216 – US International (QWERTY) – Black, External ports: Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps), USB ports: 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports (front), 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port (front), 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C port (front), 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports with Smart Power On (rear), 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports (rear), Audio port: 1 x global headset jack, Video port(s): 1 x DisplayPort 1.4a (HBR3) port, 1 x HDMI 2.1 (TMDS) port, Power-adapter port: 1 x power-cable connector, Security-cable slot: 1 x Kensington security-cable slot, 1 x padlock ring, Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230 or 2280 slot for solid state drive, SATA: 1 x SATA 3.0 slot for a 3.5-inch hard drive, PCIe: 1 x half-height PCIe x16 slot, 2 x half-height PCIe x1 slots, Memory slots: 2 x UDIMM slots, Memory type: DDR5, Memory speed: 4800 MT/s, Maximum memory configuration: 32 GB, Weight: minimum 3.49 kg, Windows 11 Pro, 3Y ProSupport and Next Business Day Onsite Service, Activate Microsoft 365 – 30 Day Trial
Specificații
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 1TB |
| Wi-Fi | Yes |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| RAM | 16GB |
| Operating shock | 40 G |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| SSD capacity | 1 TB |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Internal memory | 16 GB |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Memory data transfer rate | 4800 MT/s |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity support | Yes |
| Windows Studio effects support | Yes |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Number of SSDs installed | 1 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Antenna type | 2×2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Cable lock slot | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Operating altitude | -15.2 – 3048 m |
| Non-operating altitude | -15.2 – 10668 m |
| Performance cores | 6 |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| Processor cores | 10 |
| Efficient cores | 4 |
| Processor boost frequency | 4.9 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.9 GHz |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Audio Chip | Realtek ALC3204 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Processor family | Intel Core Ultra 5 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 0 |
| Processor base power | 65 W |
| Motherboard chipset | Intel Q670 |
| Number of processors installed | 1 |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| Power Supply | 180 W |
| Power supply input voltage | 90 – 264 V |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Bronze |
| Display included | No |
| Operating vibration | 0.26 G |
| Non-operating vibration | 1.37 G |
| Non-operating shock | 105 G |
| PCI Express x16 slots | 1 |
| Number of SATA III connectors | 1 |
| Efficient-core base frequency | 2.7 GHz |
| WLAN controller manufacturer | MediaTek |
| Processor cache | 20 MB |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 0 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4.4 GHz |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Producator procesor | Intel |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Tip stocare | SSD |
| Unitate Optica | Nu |
| Wireless | Da |
| HDD | None |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| SSD | 1TB |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip | DDR5 |
| Format desktop | N/A |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | SFF |
| PCI Express x1 slots | 3 |
| Performance-core base frequency | 3.3 GHz |
| Processor generation | Intel Core Ultra (Series 2) |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| NPU performance up to | 13 TOPs |
| SSD interface | PCI Express 3.0 |
| MU-MIMO | Yes |
| Number of front USB ports | 4 |
| Number of rear USB ports | 4 |
| Destinat pentru | Business |
| Tip procesor | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesor | Intel core Ultra 5 |
| LAN controller | Realtek RTL8111KD |
| WLAN controller model | MediaTek MT7920 |
| Placa video dedicata | N/A |
| Chassis type | Slim PC |
| Maximum turbo power | 121 W |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Black |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 65 °C |
| Cables included | AC |
| Audio system | High Definition Audio |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Memory slots | 2x DIMM |
| Depth | 293 mm |
| Width | 95 mm |
| Processor threads | 10 |
| Product type | PC |
| Height | 303.5 mm |
| Processor model | 225 |
| Total processor performance up to | 23 TOPs |
| GPU performance up to | 4 TOPs |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.