Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Tiny, Intel Core
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
1.859,00 lei 2.414,99 lei
În stoc
Descriere
Desktop Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Tiny, Intel Core i3-1215U, 6C (2P + 4E) / 8T, P-core 1.2 / 4.4GHz, E-core 0.9 / 3.3GHz, 10MB Intel Smart Cache, RAM 1x 8GB SODIMM DDR4-3200, 256GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0, Video: Integrated Intel UHD Graphics, Optic: None, Card reader: No card reader, Integrated 100/1000M, WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201, 802.11ax 2×2, Bluethooth: BT5.2, Rear ports: 2x USB 2.0; 2x USB 3.2 Gen 2; 1x HDMI 2.1 TMDS; 1x DisplayPort 1.4; 1x Ethernet (RJ-45), Source: 65W 89% Adapter, USB Calliope Keyboard, Black, English (EU), USB Calliope Mouse, Black, 2Wx1, Camera: None, Color: Black, Weight 1.11 kg, Dimensions 179 x 182.9 x 36.5 mm, Warranty: 3-year, OS: Windows 11 Pro, Romanian / English
Specificații
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 256GB |
| Microsoft-OS | No |
| Display port | 1 |
| Culoare | Negru |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| RAM | 8GB |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Mouse | USB Calliope Mouse, Black |
| Numar Nuclee | 6 |
| Producator placa video | Intel |
| Producator procesor | Intel |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| HDD | None |
| Format desktop | MiniPC |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| SSD | 256GB |
| Tip procesor | Intel Core i3 |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | SFF |
| Model procesor | Intel-Core-i3 |
| Tip Memorie | DDR4 |
| Destinat pentru | Business |
| Unitate Optica | Nu are unitate optica integrata |
| Versiune OS | 64 bit |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Frecventa turbo max | 4.40 GHz |
| Numar Thread-uri | 8 |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| BLUETOOTH | 5.2 |
| USB 3.1 | 2 |
| Cache | 10 MB Smart Cache |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics |
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Stocare inclusa | Da |
| Max TDP | 55 W |
| Numar procesoare | 1 |
| Tehnologie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Tip sloturi memorie | SODIMM |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Compatibilitate DIMM | SODIMM |
| Tip | Integrata |
| Familie placa video | UHD Graphics |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| USB 2.0 | 2 |
| Socket procesor | 1744 |
| LAN | 1 Gbps |
| Recomandat | Small Office |
| Frecventa memorie | 3200 MHz |
| Slot 1 | 8 GB |
| Eficienta | 89 % |
| Altele | Tip SSD: M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Slot M.2 | 1 x M.2 pentru SSD1 x M.2 pentru WLAN |
| Tastatura: | USB Calliope Keyboard, Black, English (EU) |
| USB Type-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen2) |
| Kensington lock | Da, 3 x 7 mm |
| Bay-uri 2.5-inch | 1 |
| Monitor inclus | Nu |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Tip carcasa | Micro Form Factor |
| Model | ALC256 |
| Tip Boxe | Mono |
| Sursa | 65 W |
| Audio | 1 x combo |
| Suport TPM | Da (Firmware TPM 2.0) |
| Familie Procesor | Intel Core i3 din a doisprazecea generatie |
| Putere | 1 x 2 W |
| Dimensiune | 179 x 182.9 x 36.5 mm |
| Greutate | 1.11 kg |
| HDMI | 1 x HDMI 2.1 TMDS |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.








Nu există recenzii încă.