Producator:
Hikvision
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
Disponibilitate:
În stoc
În stoc
in stoc
Descriere
Network Amplifier Hikvision DS-QAE1A40G1-VB, intrari audio: USB/Bluetooth/MIC/RCA, suporta: schedule/live/emergency broadcast, alarm linkage, TTS, protocol: IPv4, HTTP, HTTPS , SSL/TLS , DNS, NTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, ARP, SSH, putere: 40 W / 24 VDC, alarma: 1/1, material: plastic, dimensiuni: 190.8mm × 230.8 mm × 51.2 mm, greutate: 1496.2g
Specificații
| Standard | non EN 54-24 |
|---|---|
| Loudspeaker Type | Cabinet Loudspeaker |
| POWER-SPEAKERS | 10W |