SKU: 40BE0135EU
Producator: Lenovo
Credit module tbi bank 3.4.1
274.83 Lei x 4 rate
Descriere
Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 Smart Dock Gen2 7500 Prin cablu Negru
SKU: 40BE0135EU Categorie:
Yes
Linux operating systems supported
1.4
Thunderbolt ports quantity
2
Maximum refresh rate
60 Hz
2.1
Thunderbolt 4 ports quantity
2
USB Type-C DisplayPort Alternate Mode
Cable lock slot
Ethernet LAN data rates
2500 Mbit/s
USB Power Delivery up to
100 W
Maximum digital resolution
7680 x 4320 pixels
4
USB Power Delivery revision
3.1
Interfata
Thunderbolt
Da
Jack 3.5mm
Host interface
Thunderbolt 4
Power Supply
135 W
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Power source type
AC
Mac operating systems supported
LED indicators
Package depth
141 mm
Depth
80 mm
On/off switch
Height
30 mm
Operating relative humidity (H-H)
20 – 95%
Width
220 mm
Package weight
1.26 kg
Weight
547.5 g
Package width
237.8 mm
Package height
75.8 mm