SKU: 40BF0100EU
Producator: Lenovo
Credit module tbi bank 3.4.1
168.82 Lei x 4 rate
Descriere
Lenovo ThinkPad USB4 Dock 5000 Prin cablu Thunderbolt 4 Negru
SKU: 40BF0100EU Categorie:
Ethernet LAN data rates
1000 Mbit/s
2.1
USB Type-C DisplayPort Alternate Mode
USB Power Delivery up to
65 W
Windows operating systems supported
Windows 11
Maximum digital resolution
3840 x 2160 pixels
Power Supply
100 W
USB Power Delivery revision
3.1
Interfata
Thunderbolt
Da
Jack 3.5mm
Host interface
Thunderbolt 4
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Quick start guide
AC adapter included
Power source type
DC
Height
31.5 mm
Cables included
AC, USB
Depth
80 mm
Warranty card
Package height
77 mm
Package weight
1.03 kg
Package width
240 mm
Operating relative humidity (H-H)
20 – 95%
Package depth
145 mm
Weight
470 g
Width
218 mm