Drum
Drum Xerox Black compatibil cu Xerox B310/ B305/ B315
Producator:
Xerox
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
vezi detalii
Disponibilitate:
În stoc
368,99 lei 384,99 lei
În stoc
in stoc
Descriere
Drum Xerox Black compatibil cu Xerox B310/ B305/ B315
Specificații
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
|---|---|
| Print technology | Laser printing |
| Page yield | 4000 pages |
| Culoare drum | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package type | Box |
| Country of origin | China |
| Width | 170 mm |
| Depth | 370 mm |
| Package weight | 1.04 kg |
| Brand compatibility | Xerox |
| Height | 160 mm |
| Weight | 1.04 kg |
| Package width | 119.4 mm |
| Package depth | 299.7 mm |
| Package height | 360.7 mm |
| Compatibility | Xerox B305 Multifunction Printer Xerox B310 Printer Xerox B315 Multifunction Printer |
| Producator | XEROX |
| Garantie | 0 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.