Genti laptop
Husa laptop Trust Lisboa, compatibila cu dimensiune diagonala latop maxim
Producator:
Trust
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
vezi detalii
Disponibilitate:
În stoc
76,99 lei 108,98 lei
În stoc
in stoc
Descriere
Husa laptop Trust Lisboa, compatibila cu dimensiune diagonala latop maxim 16″, negru
Specificații
| Bag-Type | Bag |
|---|---|
| Made with recycled materials | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16) |
| Product main colour | Black |
| Closure type | Zipper |
| Number of compartments | 1 |
| Case type | Sleeve case |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 15 x 265 x 385 mm |
| Dimensiune geantă | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Nu |
| Culoare | Negru |
| Material | Poliester |
| Material reciclat: | Da |
| Bag-Size | 17.x" |
| Width | 25 mm |
| Brand compatibility | Universal |
| Depth | 285 mm |
| Shoulder strap | No |
| Carrying handle(s) | No |
| Weight | 208 g |
| Height | 400 mm |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.