SKU: GX40Q17226
Producator: Lenovo
Descriere
Lenovo Rucsac notebook 15.6″ Business B210 Casual Blue, material rezistent la apa, buzunare interioare si exterioare foarte spatioase, buzunar suplimentar pentru accesorii, Interiorul este captusit cu material care protejeaza computerul de posibile daune, Material: Polyester, Dimensiuni externe: 455 x 340 x 150 mm, Greutate: 453g
SKU: GX40Q17226 Categorie:
Specificații
Surface coloration
Monochromatic
Maximum screen size
39.6 cm (15.6)
Case type
Backpack
Product main colour
Blue
Dimensiune geantă
Intre 14 si 16 inch
Geanta de umar:
Nu
Culoare
Albastru
Material
Poliester
Material reciclat:
Nu
Height
40 mm
Quantity
1
Brand compatibility
Any brand
Width
330 mm
Depth
490 mm