Genti laptop
Rucsac laptop Targus 16" Sagano EcoSmart, pentru laptopuri de 16"
Producator:
Targus
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
vezi detalii
Disponibilitate:
În stoc
169,99 lei 265,99 lei
În stoc
in stoc
Descriere
Rucsac laptop Targus 16″ Sagano EcoSmart, pentru laptopuri de 16″ sau mai mici, capacitate 22 de litri, material RPET 500, dimensiun: 33 x 19 x 53 cm, greutate 0.77 kg, negru/gri
Specificații
| Bag-Type | Backpack |
|---|---|
| Made with recycled materials | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Lockable | Yes |
| Closure type | Zipper |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Case type | Backpack |
| Product main colour | Black, Grey |
| Exterior pockets | Front pocket, Side pocket |
| Number of front pockets | 2 |
| Material details | RPET 500 |
| Interior pockets | Document pocket, Pen pocket, Zip pocket |
| Pen holder | Yes |
| Dimensiune geantă | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Nu |
| Culoare | Alte culori |
| Material | Alte materiale |
| Material reciclat: | Da |
| Bag-Size | 15.x" |
| Combination locks | Yes |
| Rain cover | Yes |
| Width | 190 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Country of origin | China |
| Quantity | 1 |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Brand compatibility | Universal |
| Depth | 330 mm |
| Weight | 770 g |
| Height | 530 mm |
| Producator | TARGUS |
| Garantie | 999 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.




Nu există recenzii încă.