Hard Diskuri externe
HDD Extern Lacie D2 Professional, 8TB, negru. USB 3.0
Producator:
Lacie
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
vezi detalii
Disponibilitate:
În stoc
1.980,00 lei 3.530,99 lei
În stoc
in stoc
Descriere
HDD Extern Lacie, D2 Professional, 8TB, 3.5″, USB 3.0, 7200 RPM
Specificații
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD capacity | 8 TB |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| Format HDD extern | 3.5" |
| External power adapter | Yes |
| Capacitate HDD extern | 8 TB |
| Maximum data transfer rate | 240 Mbit/s |
| Master (outer) case width | 377 mm |
| Master (outer) case length | 212 mm |
| Master (outer) case height | 495 mm |
| Master (outer) case net weight | 10.7 kg |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Ethernet LAN | No |
| HDD size | 2.5 |
| Alimentare USB | Nu |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB connector | USB Type-C |
| Product colour | Black |
| User guide | Yes |
| Weight | 1.4 kg |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Housing material | Aluminium |
| Package height | 120 mm |
| Package width | 180 mm |
| Package depth | 240 mm |
| Width | 60 mm |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave |
| Depth | 130 mm |
| Package weight | 16 kg |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C, USB Type-C |
| Height | 188.5 mm |
| Producator | LACIE |
| Garantie | 60 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.


Nu există recenzii încă.