Hard Diskuri externe
HDD Extern WD Elements, 14TB, 3.5", negru, USB 3.0
Producator:
Wd
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
vezi detalii
Disponibilitate:
În stoc
1.873,00 lei 3.374,99 lei
În stoc
in stoc
Descriere
HDD extern WD, Elements, 14TB, 3.5″, Black, USB 3.0, Negru
Specificații
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| HDD capacity | 14 TB |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Plug and Play | Yes |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| Format HDD extern | 3.5" |
| External power adapter | Yes |
| Interface | USB 3.0/2.0 |
| Capacitate HDD extern | 14 TB |
| Ethernet LAN | No |
| Alimentare USB | Nu |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Product colour | Black |
| User guide | Yes |
| Cables included | USB |
| Height | 165.8 mm |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 65 °C |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Depth | 135 mm |
| Width | 48 mm |
| USB connector | Micro-USB B |
| Weight | 950 g |
| Producator | WD |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.



Nu există recenzii încă.