Hard Diskuri Nas
HDD NAS WD Red Pro, 16 TB, 7200 RPM, 512
Producator:
Wd
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
vezi detalii
Disponibilitate:
În stoc
3.260,99 lei 4.635,99 lei
În stoc
in stoc
Descriere
HDD intern WD, 3.5, 16TB, Red Pro, 3.5, SATA3, 7200rpm, 256MB
Specificații
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
|---|---|
| 24/7 operation | Yes |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Storage drive buffer size | 512 MB |
| Operating shock | 30 G |
| HDD capacity | 16 TB |
| Interface | Serial ATA |
| Component for | NAS |
| Viteza rotatie HDD Nas | 7200 rpm |
| Buffer HDD Nas | 512 MB |
| Capacitate HDD Nas | 16 TB |
| Weight | 690 g |
| Width | 101.6 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Height | 26.1 mm |
| Depth | 147 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 65 °C |
| Producator | WD |
| Garantie | 60 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.

Nu există recenzii încă.