Huburi USB
Hub USB 2.0 Tellur Basic, 4 port, negru
Producator:
Tellur
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
vezi detalii
Disponibilitate:
În stoc
27,00 lei 39,99 lei
În stoc
in stoc
Descriere
Hub USB 2.0 Tellur Basic, 4 port, negru
Specificații
| Windows operating systems supported | Yes |
|---|---|
| Plug and Play | Yes |
| Tip port USB | USB 2.0 |
| Porturi | 4 |
| Alimentare separata | Nu |
| Port HDMI | Nu |
| Port RJ-45 | Nu |
| Card Reader | Nu |
| Culoare | Negru |
| Ports quantity | 4 |
| Cable type | Round cable |
| Host interface | USB 2.0 |
| Hub interfaces | USB 2.0 Type-A |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Weight | 30 g |
| Width | 160 mm |
| Height | 10 mm |
| Depth | 30 mm |
| Cable length | 0.2 m |
| Producator | TELLUR |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.