CREALITY K2 COMBO FDM 3D PRINTER, include un sistem CFS
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
3.093,99 lei 3.252,00 lei
În stoc
Descriere
CREALITY K2 COMBO FDM 3D PRINTER, include un sistem CFS multi-color, suporta pana la 4 sisteme CFS – 16 culori, Tehnologie: FDM, Volum printare: 260 × 260 × 260 mm, 18.3 kg, Viteza printare / accelerare: 600 mm/s, 20000 mm/s², Temperatura duza: 300 °C, Motoare Step-Servo, Temperatura platforma printare: 100 °C, Filamente compatibile: PLA/PETG/PET/ABS/ PLA-CF, Auto leveling, Camera video incinta: 720P @ 30fps, Touchscreen 4″, Interfata: WI-FI, USB, Creality 485 Port, Stocare: 8GB EMMC, Putere Hotend: 70W.
Specificații
| Touchscreen | Da |
|---|---|
| Viteza printare maxima | 600 mm/s |
| Diametru filament | 1.75 mm |
| Tip rama | Inchisa |
| Capacitate maxima card de memorie | 8 GB (eMMC) |
| Tip extruder | Direct drive extruder |
| Viteza printare minima | 300 mm/s |
| Format fisier | 3MF, G-code |
| USB | USB Host |
| Diametru duza | 1 x 0.4 mm |
| Tehnologie Printare | FFF |
| Dimensiune display | 4 inch |
| Inaltime maxima strat | 0.3 mm |
| Inaltime minima strat | 0.05 |
| Sistem operare compatibil | Windows 7, 10, 11 sau versiuni mai noiMac OS X |
| Software inclus | Creality Print 6.0 sau mai nou |
| Filament compatibil | Filament PLA, PETG, PET, ABS, PLA-CF, 1.75 mm |
| Material carcasa | K2: Inchisa, cadru metalic, cu usa de acces frontalaCFS (Creality Filament System): Inchisa, capac superior rabatabil |
| Continut pachet | CFS (Creality Filament System) |
| Volum constructie | 260 x 260 x 260 mm |
| Altele | Printare multifilament 4 culoriPosibilitate de extindere pana la 16 culori de printare daca sunt utilizate 4 unitati CFS (Creality Filament System) |
| Porturi | K2: 1x Port Creality 485 (pentru CFS – Creality Filament System)CFS (Creality Filament System): 2x Port Creality 485 (pentru K2 si extensii CFS suplimentare pana la 4x in total) |
| Latime | K2: 404 mmCFS (Creality Filament System): 379 mm |
| Adancime | K2: 436 mmCFS (Creality Filament System): 314 mm |
| Inaltime | K2: 545 mmCFS (Creality Filament System): 276 mm |
| Greutate | K2: 18.3 KgCFS (Creality Filament System): 4.56 Kg |
| Producator | CREALITY |
| Garantie | 12 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.



Nu există recenzii încă.