Multifunctional inkjet color CISS Canon Pixma G640, dimensiune A4,viteza 3.9
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
1.649,99 lei 1.735,99 lei
În stoc
Descriere
Multifunctional inkjet color CISS Canon Pixma G640, dimensiune A4,viteza 3.9 ppm alb-negru, rezolutie 4800x1200dpi, alimentare hartie 100coli, Scanner CIS, rezolutie scanare:600 x 1200, 99 copii max, zoom:25%-400%, format hartie: A4, A5,B5, interfata: USB, WIFI, consumabile:GI-43BK, C, M, Y, R, GY.Extindere garantie la 3 ani gratuit, prin inregistrare. Detalii la https://www.canon.ro/offers/officewarrantypromotion/2 ani garanție comercială + 1 an suplimentar gratuit, SAU până la 10.000 de pagini imprimate.
Specificații
| Alimentator automat documente | Nu |
|---|---|
| Wi-Fi | Yes |
| Viteza imprimare | <20ppm |
| USB-Port | Yes |
| Display | LCD |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Ethernet LAN | No |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Security algorithms | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Print technology | Inkjet |
| Scanner type | Flatbed scanner |
| Scan technology | CIS |
| Faxing | No |
| Total number of input trays | 1 |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Market positioning | Home & office |
| Printing | Colour printing |
| Borderless printing | Yes |
| Copying | Colour copying |
| Scanning | Colour scanning |
| Maximum resolution | 4800 x 1200 DPI |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Copier resize | 25 – 400% |
| Optical scanning resolution | 600 x 1200 DPI |
| Maximum number of copies | 99 copies |
| N-in-1 copy function (N=) | 2, 4 |
| ID-card copy function | Yes |
| Input colour depth | 16 bit |
| Output colour depth | 8 bit |
| Input greyscale depth | 16 bit |
| Output greyscale depth | 8 bit |
| Photo paper sizes | 10×15,13×18,18×25,20×25 |
| Paper tray media weight | 64 – 105 g/m² |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint, Mopria Print Service, PIXMA Cloud Link |
| Photo paper sizes (imperial) | 4×6,5×7,7×10,8×10 |
| Custom media width | 55 – 216 mm |
| Custom media length | 89 – 1200 mm |
| Power consumption (copying) | 16 W |
| Server operating systems supported | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Envelopes sizes | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Numar Culori: | 5 |
| Rezolutie maxima | 4800 x 1200 DPI |
| Printer Format | A4 |
| Interfata | USB + WLAN |
| Duplex | Nu |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono | 3.9 ipm |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour | 3.9 ipm |
| Printing colours | Black, Cyan, Grey, Magenta, Yellow |
| Paper tray media types | Photo paper |
| Borderless printing media sizes | 4×6, 5×7, 8×10, A4 |
| Color-or-Mono | Color |
| Product colour | Black |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Built-in display | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Width | 445 mm |
| Depth | 555 mm |
| Weight | 6.6 kg |
| Storage temperature (T-T) | 5 – 35 °C |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Height | 238 mm |
| Producator | CANON |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.

Nu există recenzii încă.