Alimentator Lenovo GX20P92529, USB-C, 65W
SKU: GX20P92529
Producator: Lenovo
Descriere
SKU: GX20P92529 Categorie:
Specificații
USB connectivity
Yes
USB connector type
USB Type-C
Output voltage
20 V
Purpose
Laptop
Power supply type
Indoor
Adapter-Power
65W
Input voltage
100 – 240V
Input current
N/A
Output power
65 W
Power current type
AC-to-DC
Output current
3.25 A
Compatibility
Yoga C930-13, Yoga 920-13, Yoga 730-13, IdeaPad 730s-13
Product colour
Black
Quantity per pack
1 pc(s)
Operating temperature (T-T)
0 – 35 °C
Package type
Box
Brand compatibility
Lenovo
Harmonized System (HS) code
Height
28.5 mm
Depth
46 mm
Operating relative humidity (H-H)
20 – 95%
Width
108 mm