SKU: CCGP120201
Producator: Baseus
Credit module tbi bank 3.4.1
35.90 Lei x 4 rate
Descriere
Incarcator retea Baseus GaN5 PRO, Quick Charge 65W, 2 porturi USB PD, 1 port USB Quick Charge, include cablu USB -C la USB-C de 100W, lungime 1m, negru
SKU: CCGP120201 Categorie:
Specificații
Fast charging
Yes
USB 2.0 ports quantity
1
Input current
1.5 A
Charger type
Indoor
Charger compatibility
Universal
USB Type-C ports quantity
2
Tip
Retea
Numar porturi
3
Incarcare rapida
Da
Lungime cablu
pana in 1m
Maximum power
Intre 51 si 80W
Maximum output voltage
20 V
Output current (5V)
3 A
Output current (9V)
3 A
Minimum output voltage
5 V
Fast charging technology
Adaptive Fast Charging, Quick Charge 3.0
Power protection features
Over current, Over voltage, Overcharge, Short circuit, Under voltage
Port 1 output power
65 W
Port 2 output power
65 W
Port 3 output power
60 W
Output current (12V)
3 A
Port 1 output current
3.25 A
Port 2 output current
3.25 A
Port 3 output current
3 A
Product colour
Black
Quantity per pack
1 pc(s)
Power source type
AC
LED indicators
Yes
Package type
Box
Cable length
1 m
Height
32 mm
Width
98 mm
Depth
363 mm