SKU: SRXA-WC33
Producator: Serioux
Descriere
INCARCATOR SERIOUX 30W USB-C & USB-A de perete, Alimentator/încărcător cu USB, Ieșire USB-C: USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,5A, 15V/2,0A, 20V1,5A (30W) PPS: 3,3V-11V/3,0A, 3,3V-16,0V/2,0A (33W), USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A (18W) USB-C+USB-A: 5V/3A (15W), Tensiune de intrare: 100-240VAC, 50/60Hz, Protecție la supratensiune și scurtcircuit, Dimensiuni: 69x35x30 mm (LxÎxl), Greutate: aproximativ 50 g
SKU: SRXA-WC33 Categorie:
Specificații
Tip
Retea
Numar porturi
2
Incarcare rapida
Da
Lungime cablu
None
Maximum power
intre 10 si 30W