SKU: OE012K-60-04-AZP
Producator: Solplanet
Credit module tbi bank 3.4.1
339.14 Lei x 24 rate
Descriere
Solplanet hybrid inverter ASW012kH-T3 asymmetric, 12kW, 3P, 3 MPPT, w/Dongle WLAN, 3*16A, w/EPS, DC w/SPD, AC w/MOV, DC w/SUNCLIX, AC w/Handa, w/three-phase four-wire
SKU: OE012K-60-04-AZP Categorie:
Specificații
Tip
Hibrid
Putere
10 – 29.9 kW