Solplanet hybrid inverter ASW015K-TH, 15kW, 3P, 4 MPPT, w/Ai-Dongle LAN/WLAN,
Producator:
Solplanet
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
Disponibilitate:
Doar 2 rămase în stoc
Doar 2 rămase în stoc
in stoc
Descriere
Solplanet hybrid inverter ASW015K-TH, 15kW, 3P, 4 MPPT, w/Ai-Dongle LAN/WLAN, 4*20A, DC /SPD, AC w/MOV, DC w/SUNCLIX, AC Grid w/CNNT,AC EPS w/Handa, Morandi Blue
Specificații
| Tip | Hibrid |
|---|---|
| Putere | 10 – 29.9 kW |