Kit tastatura si mouse Dell Pro KM5221W, wireless, negru
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
189,99 lei 253,99 lei
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
Descriere
| Tip | Standard |
| Interfata mouse | USB Wireless |
| Interfata tastatura | USB Wireless |
| Tehnologie | Wireless |
| Kit | Da |
| Culoare | Negru |
| Interfata receiver | USB |
| Taste programabile/Hotkeys | Mute Volum |
| Greutate (g) | 0.4 0.091 |
| Altele | Mouse optic DPI ajustabil 2.4 GHz |
| Dimensiune (mm) | 43.3 x 3.4 x 12.3 cm |
Specificații
| Linux operating systems supported | Yes |
|---|---|
| Kit | Nu |
| Backlight | No |
| Numeric keypad | Yes |
| Keyboard language | US International |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Connectivity technology | Wireless |
| Mouse included | Yes |
| Wireless range | 10 m |
| Programmable hot keys | Yes |
| Buttons quantity | 3 |
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Form factor | Ambidextrous |
| Ambidextru | Nu |
| Device interface | RF Wireless |
| Scroll | Yes |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Rezolutie | 1600 dpi |
| Pointing device | No |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Keyboard style | Straight |
| Wrist rest | No |
| Keyboard battery type | AAA |
| Number of batteries (keyboard) | 2 |
| Hot keys | Yes |
| Recommended usage | Office |
| Number of hot keys | 12 |
| Mouse battery type | AA |
| Number of batteries (mouse) | 1 |
| Service life of battery | 36 month(s) |
| Tastatură mecanică | Nu |
| Iluminare | Nu |
| Conectivitate | Wireless |
| Interfata | Wireless |
| Taste multimedia | Da |
| Culoare | Negru |
| Other operating systems supported | ChromeOS, DOS |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 433 x 123 x 34 mm |
| Keyboard weight | 400 g |
| Mouse dimensions (WxDxH) | 115.51 x 61.96 x 38.14 mm |
| Mouse weight | 91.8 g |
| Tastatura numerica: | N/A |
| Utilizare | Home & Office |
| Tip Kit | Tastatura + Mouse |
| Recomandat | Home/Office |
| Butoane | 3 |
| Frecventa | 2.4 GHz |
| Interfață tastatură | USB |
| Tehnologie | Optic |
| Tip | Fara fir |
| Format | Slim |
| Switch | Membrana |
| Porturi adiționale | Nu |
| Palm rest | Nu |
| Sisteme de operare suportate | Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 |
| Raza de actiune | 10 metri |
| Taste speciale | 12 taste programabile F1-F123 Multimedia Keys ( Vol+, Vol-, Speaker Mute) |
| Layout tastatura | QWERTY |
| Greutate | 65 g |
| Rotite scroll | 1 programabil |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.





Nu există recenzii încă.