Laptop Business Lenovo ThinkPad X9-15p Gen 1 Aura Edition, cu
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
17.548,99 lei 21.990,99 lei
În stoc
Descriere
Laptop Lenovo ThinkPad X9-15p Gen 1 Aura Edition, 15.3″ 2.8K (2880×1800) OLED 1100nits (peak) / 500nits (typical) Anti-reflection / Anti- fingerprint, 100% DCI-P3, 30-120Hz VRR, DisplayHDR™ True Black 1000, Dolby Vision®, Intel Core™ Ultra X7 368H, 16C (4P + 8E + 4LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.0GHz, 18MB Intel® Smart Cache; Copilot+ PC; Up to 50 TOPS, video Integrated Intel® Arc™ B390 GPU, RAM 1x 32GB Soldered LPDDR5X-9600; Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; 32GB soldered memory, not upgradable, SSD 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0×4 Performance NVMe® Opal 2.0, no ODD, SD Card Reader, 6 stereo speakers, 2W x4 (dual side woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP), UHD 10.0MP with Large Sensor + IR Discrete, with E-Shutter, ToF Sensor, MIPI, No Onboard Ethernet, WLAN Intel® Wi-Fi® 7 BE211, 802.11be 2×2, Bluetooth 5.4; vPro, WWAN Not Supported, Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button, Porturi: 1x USB-A (USB 10Gbps), Always On; 3x Thunderbolt™ 4, with USB PD 15-100W and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x SD card reader, 100W Dual- port USB-C® GaN (2-pin, Wall-mount), Baterie Integrated 88Wh, Backlit, English (EU), Grey, Greutate 1.5 kg, Dimensiuni 339.5 x 228.5 x 7.25 / 7.65 (front / rear), 17.9 (maximum) mm; 13.37 x 9.0 x 0.29 / 0.30 (front / rear), 0.70 (maximum) inches, 3Y Premier Support HB (CPN), Accesorii None, Windows® 11 Pro, Romanian / English
Specificații
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Ultrabook |
| Culoare | Gri |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 32GB |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Rezolutie | 2880 x 1800 |
| Touchscreen | Nu |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor amprente | Da |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Cititor Card | Da |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Refresh rate | 120 Hz |
| NB-Screen-Size | 15.x" |
| Tip display | OLED |
| USB 3.1 | N/A |
| Tastatura iluminata | Da |
| Producator procesor | Intel |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Tip procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Resolution | 2.8K (2880 X 1800) & TOUCH |
| Tip placă video | Integrată |
| Destinat pentru | Business |
| Numar Nuclee | 16 |
| Greutate | Sub 1.5 kg |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Suport DirectX 12 | Da |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Sistem preinstalat | Da |
| Parola Bios | Da |
| Tastatura numerica: | Da |
| Business | Da |
| Placa Video | Intel |
| Serie video | Arc Graphics |
| Slot M.2 | Da |
| Layout tastatura | English |
| Numar Thread-uri | 16 |
| Card Reader | SD |
| Nr. sloturi | 0 |
| Cache | 18 MB Intel Smart Cache |
| Kensington lock | Da |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Rezolutie display | 2880 x 1800 pixeli |
| Caracteristici Carcasa | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Microfon integrat | 2x, Array |
| Suport TPM | TPM 2.0 |
| Format | 2.8K |
| Diagonala display | 15.3 inch |
| Tip SSD | M.2 2280 PCIe 5.0×4 Performance NVMe Opal 2.0 |
| Intrare audio | 1 x Combo |
| Retea | Nu |
| Unitate Optica | Fara Unitate Optica |
| Luminozitate | 1100nits (peak)500nits (typical) |
| Versiune OS | 64 bit – Romanian / English |
| Tehnologie | OLED backlight |
| Frecventa turbo max | 5.0 GHz |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Frecventa Procesor: | 5.0 GHz |
| NB-CPU | X7-358H |
| Copilot+PC | Da |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Memorie Integrata | 32 GB |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | Arc |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | 32GB |
| Nucleu | Panther Lake |
| Model video | B390 |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | B390 |
| NPU TOPS | 50 |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra X7 |
| Model procesor | 368H |
| Procesor Grafic integrat | Intel Arc B390 GPU |
| Tehnologie de fabricatie | TSMC N3E |
| Putere maxima disipata | 80 W |
| Rata Refresh | 30-120Hz |
| Alte specificatii | 100% DCI-P3, 30-120Hz VRR, DisplayHDR True Black 1000, Dolby Vision |
| Frecventa | 9600 MHz |
| USB 3.0 | 1x USB-A (USB 10Gbps), Always On |
| USB-C | 3 |
| DisplayPort | 3 (via USB-C) |
| Thunderbolt 4 | 3x Thunderbolt 4, with USB PD 15-100W and DisplayPort 2.1 |
| Camera Web | 10.0 MP UHD |
| Functii camera Web | Large Sensor + IR Discrete, with E-Shutter, ToF Sensor, MIPI |
| Audio | SoundWire, Cirrus Logic |
| Boxe | 6 stereo speakers |
| Putere boxe | 2W x4 (dual side woofers)2W x2 (tweeters) |
| Tehnologii Audio | Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP) |
| Software inclus | Lenovo AI Now + Intel Connectivity Performance Suite |
| Putere | 88 Wh |
| Alimentator | 100W Dual-port USB-C GaN (2-pin, Wall-mount) |
| Dimensiuni | 339.5 x 228.5 x 7.25 mm |
| Cititor amprenta | DaMatch-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Altele | TouchPad haptic cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.

Nu există recenzii încă.