Laptop Consumer Acer Aspire 16 A16-71M-57UR, cu procesor Intel Core
SKU: NX.JEKEX.003
Producator: Acer
Credit module tbi bank 3.4.1
146.20 Lei x 24 rate
Descriere
Laptop Acer Aspire 16 A16-71M-57UR, 16 inches (40.64 cm), Acer ComfyView™ WUXGA IPS Display mit LED-Backlit, 1920 x 1200, 16:10, In tel® Core™ Ultra 5 Processor 115U, 1.5 GHz base clock (up to 4.2 GHz max. performance clock rate), 10 MB Intel® Smart Cache, 2 Performance-cores + 4 Efficient-cores + 2 Low-power Efficient-cores / 10 Threads, Intel® AI Boost (up to 11 TOPS), video Intel® Graphics, RAM 16 GB LPDDR5X RAM (1 x 16 GB LPDDR5X RAM), Onboard RAM (not replaceable or expandable), SSD 512 GB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) , no ODD, No Card reader, Two built-in stereo speakers, dual built-in digital microphone, FHD Webcam, No LAN, WLAN Intel® Wi-Fi 6E (802.11 ax), Bluetooth® 5.3, Fingerprint reader, Porturi: 2x Thunderbolt™ 4 (via USB Type-C); 2x (2x Type-A Gen 1 (1x with Power-Off USB Charging)); 2x (Type-C); 1x HDMI® 2.1; 1x via USB Type-C; 1x Ethernet (RJ-45); 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone), USB Type-C 65W power adapter (50% PCR-plastic), Baterie Li-Ion battery (3 cells / 53 Wh), Up to 8 hours, Backlit keyboard, Steel Gray, Greutate 1.64 kg, Dimensiuni 369.70 x 253.22 x 17.95 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
SKU: NX.JEKEX.003 Categorie:
Specificații
Microsoft-OS
No
NB-HDD-Capacity
no-HDD
NB-Format
Regular
Culoare
Gri
Video
Onboard
HDD-or-SSD
SSD
Solid state drive
Da
NB-SSD-Capacity
512GB
RAM
16GB
Producator placa video
Intel
USB Type-C
Da
USB 3.2
HDMI
Jack Audio
Thunderbolt
Rezolutie
1920 x 1200
Luminozitate
300 nt
USB 3.1
Touchscreen
Nu
Refresh rate
60 Hz
Memorie RAM
16 GB
Conectivitate
Wi-Fi 6e
Conectivitate celulara
Fara
Cititor amprente
Cititor Card
Nu
NB-CPU
ULTRA 5
Resolution
WUXGA
Tip display
IPS
NB-Screen-Size
16.x"
Tastatura iluminata
Producator procesor
Intel
Tip procesor
Intel Core Ultra 5
Greutate
1.64 kg
Numar Nuclee
8
Tip placă video
Integrată
Destinat pentru
Consumer
Diagonala display
16 – 16.9 inch
Capacitate stocare
512 GB
Copilot+ PC
N/A
Model procesor
115U
BLUETOOTH
5.3
Camera Web
FHD
Suport DirectX 12
Thunderbolt 4
2 (via USB 4 Tip-C)
Unitate Optica
Nu are unitate optica integrata
Audio
HD AudioSistem Stereo
Boxe
2-way
Parola Bios
Tastatura numerica:
Altele
TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere
Business
Nucleu
Meteor Lake
Tehnologie de fabricatie
7 nm
Format
WUXGA
Rezolutie display
1920 x 1200 pixeli
Slot M.2
Wireless
802.11ax (2×2)
USB 3.0
2
DisplayPort
2 (via USB 4 Tip-C)
Microfon integrat
Dual Array
Numar celule
3
Cititor amprenta
Layout tastatura
English
Memorie maxima
Nr. sloturi
0
Functii camera Web
1080p
Alimentator
65 W via USB Tip-C
Kensington lock
Familie Procesor
Intel Core Ultra 5 din prima serie
Procesor Grafic integrat
Intel Graphics
Putere maxima disipata
57 W
Placa Video
Intel Graphics
Cip AI integrat
Iesire audio
1 x Combo
USB-C
2 x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort)
Parola HDD/SSD
Cache
10 MB Smart Cache
Tehnologie Baterie
Li-Ion
Numar Thread-uri
10
Tip SSD
PCIe Gen4 NVMe
Autonomie de lucru
Pana la 8 ore
Memorie Integrata
Frecventa turbo max
4.20 GHz
Putere
53 Whr
Tehnologie
LED backlight Anti-Glare ComfyView IPS
Card Reader
Fara
Capacitate memorie RAM
LPDDR5X
Dimensiuni
369.70 x 253.22 x 17.95 mm
Sistem de operare
Fara sistem de operare
Frecventa Procesor:
4.2 GHz