Laptop Consumer Acer Aspire Go 14 AG14-72P-3001, cu procesor Intel
SKU: NX.JSUEX.003
Producator: Acer
Credit module tbi bank 3.4.1
470.69 Lei x 4 rate
Descriere
Laptop Acer Aspire Go 14 AG14-72P-3001, 14 inch (35,56 cm), Acer ComfyView™ WUXGA IPS Display with LED-Backlight (non-glare), 1920 x 1200, 16:10, Intel® Core™ i3-1305U Processor, Up to 4,50 GHz Turbo-Boost, 10 MB Intel® Smart Cache, 1 Performance-cores + 4 Efficie nt-cores / 6 Threads, -, video Intel® UHD Graphics, RAM 16 GB DDR4 RAM (1 x 16 GB DDR4 RAM), Up to 32 GB DDR4 RAM (2x 16 GB soDIMM), SSD 512 GB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) , no ODD, No Card reader, Two built-in stereo speakers, two built-in microphones, FHD Webcam, No LAN, WLAN Wi-Fi 6 (802.11 ax) with Intel® Connectivity Performance Suite, Bluetooth® 5.1, No Fingerprint reader, Porturi: 4x (2x Type-C Gen 2, 2x Type-A Gen 1); 1x HDMI® 2.1; 1x via USB Type-C; 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone), 65W adapter (50% PCR-plastic), Baterie Li-Ion Battery (53 Wh), , No Backlit keyboard, Pure Silver, Greutate 1.4 kg, Dimensiuni 313.6 x 224.3 x 17.9 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
SKU: NX.JSUEX.003 Categorie:
Specificații
Microsoft-OS
No
NB-HDD-Capacity
no-HDD
NB-Format
Regular
Video
Onboard
HDD-or-SSD
SSD
Culoare
Argintiu
Solid state drive
Da
NB-SSD-Capacity
512GB
RAM
16GB
Producator placa video
Intel
USB Type-C
Da
USB 3.2
HDMI
Jack Audio
Thunderbolt
Nu
DisplayPort
Nu
Rezolutie
1920 x 1200
USB 3.1
Touchscreen
Memorie RAM
16 GB
Conectivitate celulara
Fara
Cititor Card
Conectivitate
Wi-Fi 6
Cititor amprente
NB-Screen-Size
14.x"
Resolution
WUXGA
Tip display
IPS
Producator procesor
Intel
Tip procesor
Intel Core i3
Tastatura iluminata
NB-CPU
Intel-Core-i3
Model procesor
1305U
Tip placă video
Integrată
Destinat pentru
Consumer
Diagonala display
14 – 14.9 inch
Greutate
Sub 1.5 kg
Capacitate stocare
512 GB
Luminozitate
N/A
Copilot+ PC
N/A
Refresh rate
Camera Web
FHD
Tehnologie de fabricatie
10 nm Enhanced SuperFin
Suport DirectX 12
Nr. sloturi
2
Unitate Optica
Nu are unitate optica integrata
Audio
HD AudioSistem Stereo
Boxe
2-way
Parola Bios
Cititor amprenta
Altele
TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere
Business
Format
WUXGA
Rezolutie display
1920 x 1200 pixeli
Slot M.2
Wireless
802.11ax (2×2)
USB 3.0
2
Microfon integrat
Dual Array
Alimentator
65 W
Layout tastatura
English
Nucleu
Raptor Lake
Memorie maxima
32 GB
Functii camera Web
1080p
Tastatura numerica:
Nr. sloturi ocupate
1
Putere maxima disipata
55 W
Kensington lock
Placa Video
Intel Graphics
Iesire audio
1 x Combo
BLUETOOTH
5.1
Parola HDD/SSD
Familie Procesor
Intel Core i3 din a treisprezecea generatie
Cache
10 MB Smart Cache
Tehnologie Baterie
Li-Ion
Procesor Grafic integrat
Intel UHD Graphics
Numar Nuclee
5
Numar Thread-uri
6
USB-C
2 x USB 3.2 Tip-C (Gen2)
Tip SSD
PCIe Gen4 NVMe
Frecventa turbo max
4.50 GHz
Tehnologie
LED backlight Anti-Glare ComfyView IPS
Card Reader
Fara
Putere
53 Wh
Dimensiuni
313.6 x 224.3 x 17.9 mm
Capacitate memorie RAM
Sistem de operare
Fara sistem de operare
Frecventa Procesor:
4.5 GHz