Laptop Consumer Acer Aspire Go 14 AG14-72P-77VQ, cu procesor Intel
SKU: NX.JSUEX.001
Producator: Acer
Credit module tbi bank 3.4.1
151.05 Lei x 24 rate
Descriere
Laptop Acer Aspire Go 14 AG14-72P-77VQ, 14 inch (35,56 cm), Acer ComfyView™ WUXGA IPS Display with LED-Backlight (non-glare), 1920 x 1200, 16:10, Intel® Core™ 7 Processor 150U, 1.8 GHz base clock (Up to 5.4 GHz max. performance clock rate), 12 MB Intel® Smart Cache, 2 Performance-cores + 8 Efficient-cores / 12 Threads, -, video Intel® Graphics, RAM 16 GB DDR4 RAM (1 x 16 GB DDR4 RAM), Up to 32 GB DDR4 RAM (2x 16 GB soDIMM), SSD 512 GB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) , no ODD, No Card reader, Two built-in stereo speakers, two built-in microphones, FHD Webcam, No LAN, WLAN Wi-Fi 6 (802.11 ax) with Intel® Connectivity Performance Suite, Bluetooth® 5.1, No Fingerprint reader, Porturi: 4x (2x Type-C Gen 2, 2x Type-A Gen 1); 1x HDMI® 2.1; 1x via USB Type-C; 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone), 65W adapter (50% PCR-plastic), Baterie Li-Ion Battery (53 Wh), , No Backlit keyboard, Pure Silver, Greutate 1.4 kg, Dimensiuni 313.6 x 224.3 x 17.9 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
SKU: NX.JSUEX.001 Categorie:
NB-SSD-Capacity
512GB
NB-Screen-Size
14.x"
Model procesor
150U
NB-CPU
Intel Core 7
Diagonala display
14 – 14.9 inch
Greutate
Sub 1.5 kg
Capacitate stocare
512 GB
Tip procesor
Intel Core 7
Camera Web
FHD
Tehnologie de fabricatie
10 nm Enhanced SuperFin
Parola Bios
Cititor amprenta
Wireless
802.11ax (2×2)
Alimentator
65 W
Nr. sloturi ocupate
1
Cache
12 MB Smart Cache
Numar Thread-uri
12
Putere maxima disipata
55 W
Kensington lock
Numar Nuclee
10
Familie Procesor
Intel Core 7 din prima serie
Frecventa turbo max
5.40 GHz
Tehnologie
LED backlight Anti-Glare ComfyView IPS
USB-C
2 x USB 3.2 Tip-C
Card Reader
Fara
Putere
53 Wh
Dimensiuni
313.6 x 224.3 x 17.9 mm
Frecventa Procesor:
5.4 GHz