Laptop Consumer Acer Aspire Lite 15 AL15-44P-R0RA, cu procesor AMD
SKU: NX.DK1EX.001
Producator: Acer
Credit module tbi bank 3.4.1
125.66 Lei x 24 rate
Descriere
Laptop Acer Aspire Lite 15 AL15-44P-R0RA, 15.6 inch (39.62 cm), Acer ComfyView™ FHD IPS Display with LED-backlight, 1920 x 1080, 16:9, AMD Ryzen™ 5 7430U Processor, 2.3 GHz base clock (up to 4.3 GHz max. boost clock), 16 MB, 6 / 12, -, video AMD Radeon™ Graphics, RAM 16 GB DDR4 RAM (1 x 16 GB DDR4 RAM), Up to 32 GB DDR5 RAM (2x 16 GB soDIMM), SSD 1TB PCIe Gen3 NVMe Solid-State-Drive (SSD) , no ODD, No Card reader, Two built-in stereo speakers, dual built-in microphones, FHD Webcam, No LAN, WLAN Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/acR2+ax), Bluetooth® 5.1, No Fingerprint reader, Porturi: 3x (1x Type-C Gen 1, 2x Type-A Gen 1); 2x (1x Type-C, 1x Type-A); 1x HDMI® 1.4; 1x via USB Type-C; 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone), USB Type-C 65W power adapter (50% PCR-plastic), Baterie Li-Ion Battery (58 Wh), Up to 8 hours, No Backlit keyboard, Light Silver, Greutate 1.49 kg, Dimensiuni 359.3 x 230.2 x 18.6 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
SKU: NX.DK1EX.001 Categorie:
Specificații
Microsoft-OS
No
NB-HDD-Capacity
no-HDD
NB-Format
Regular
Resolution
FHD
Video
Onboard
HDD-or-SSD
SSD
Culoare
Argintiu
Solid state drive
Da
NB-SSD-Capacity
1TB
RAM
16GB
Rezolutie
1920 x 1080
USB Type-C
Da
USB 3.2
HDMI
Jack Audio
Thunderbolt
Nu
DisplayPort
Nu
USB 3.1
Producator placa video
AMD
Touchscreen
Memorie RAM
16 GB
Conectivitate celulara
Fara
Cititor Card
Conectivitate
Wi-Fi 6
Cititor amprente
NB-Screen-Size
15.x"
NB-CPU
AMD-RYZEN 5
Tip display
IPS
Producator procesor
AMD
Tastatura iluminata
Tip procesor
AMD Ryzen 5
Model procesor
7430U
Numar Nuclee
6
Tip placă video
Integrată
Destinat pentru
Consumer
Diagonala display
15 – 15.9 inch
Greutate
Sub 1.5 kg
Capacitate stocare
1 TB
Luminozitate
N/A
Copilot+ PC
N/A
Refresh rate
Camera Web
FHD
Suport DirectX 12
Nr. sloturi
2
Unitate Optica
Nu are unitate optica integrata
Audio
HD AudioSistem Stereo
Boxe
2-way
Parola Bios
Cititor amprenta
Tastatura numerica:
Altele
TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere
Slot M.2
Wireless
802.11ax (2×2)
USB 3.0
2
Microfon integrat
Dual Array
Layout tastatura
English
Nucleu
Barcelo R
Procesor Grafic integrat
AMD Radeon Graphics
Tehnologie de fabricatie
7 nm FinFET
Putere maxima disipata
15 W
Format
Full HD
Rezolutie display
1920 x 1080 pixeli
Placa Video
Serie video
Radeon Graphics
USB 2.0
1
Memorie maxima
32 GB
Capacitate SSD
Functii camera Web
1080p
Nr. sloturi ocupate
1
Numar Thread-uri
12
Multimedia
Alimentator
65 W via USB Tip-C
Kensington lock
Iesire audio
1 x Combo
BLUETOOTH
5.1
Parola HDD/SSD
Tehnologie Baterie
Li-Ion
USB-C
2 x USB 3.2 Tip-C (Gen1)
Autonomie de lucru
Pana la 8 ore
Cache
L2 Cache: 3 MBL3 Cache: 16 MB
Familie Procesor
Ryzen 5 7000 Series
Frecventa turbo max
4.30 GHz
Putere
58 Wh
Tip SSD
PCIe Gen3 NVMe
Dimensiuni
359.3 x 230.2 x 18.6 mm
Tehnologie
LED backlight Anti-Glare IPS
Capacitate memorie RAM
Sistem de operare
Fara sistem de operare
Frecventa Procesor:
4.3 GHz