SKU: A1605VA-MB1947
Producator: Asus
Credit module tbi bank 3.4.1
141.50 Lei x 24 rate
Descriere
Laptop ASUS Vivobook 16, ecran 16.0 inch WUXGA (1920×1200) 16:10 IPS-level 60Hz anti-glare 300 nits, procesor Intel Core i5-13420H 2.1GHz (pana la 4.6GHz, 12MB cache, 8C/12T), grafica Intel UHD Graphics integrata, memorie 16GB DDR4 (8GB on board + 8GB SO-DIMM), stocare 512GB SSD M.2 NVMe PCIe 3.0, Wi-Fi 6E triple band + Bluetooth 5.3, 1xUSB 2.0 Type-A, 1xUSB-C 3.2 Gen1 (PD), 2xUSB-A 3.2 Gen1, HDMI 1.4, jack audio, camera 720p HD cu privacy shutter, tastatura backlit chiclet cu numpad, Precision touchpad, SonicMaster audio, baterie 42Wh, adaptor 65W, 35.87×24.95×1.99 cm, 1.88 kg, Cool Silver, fara OS.
SKU: A1605VA-MB1947 Categorie:
Specificații
Microsoft-OS
No
NB-Format
Regular
Resolution
FHD
HDD-or-SSD
SSD
Culoare
Argintiu
Solid state drive
Da
NB-SSD-Capacity
1TB
RAM
16GB
NB-CPU
Intel-Core-i5
HDMI
Da
Touchscreen
Nu
Refresh rate
60 Hz
Cititor amprente
Nu
Tip display
IPS
Memorie RAM
16 GB
Conectivitate
Wi-Fi 6e
Conectivitate celulara
Fara
Tastatura iluminata
USB 3.2
Jack Audio
Thunderbolt
Cititor Card
Producator procesor
Intel
Rezolutie
1920 x 1200
DisplayPort
Camera Web
HD
USB 3.1
Model procesor
13420H
Greutate
1.88 kg
NB-Screen-Size
17.x"
USB Type-C
Numar Nuclee
8
Tip placă video
Integrată
Producator placa video
Intel
Destinat pentru
Consumer
Tip procesor
Intel Core 5
Diagonala display
16.0 inches
Copilot+ PC
N/A
Luminozitate
300 niti
BLUETOOTH
5.3
Sistem de operare
Fara sistem de operare
Suport TPM
Firmware TPM
Tehnologie de fabricatie
10 nm Enhanced SuperFin
Suport DirectX 12
Unitate Optica
Nu are unitate optica integrata
Audio
HD AudioSistem Stereo
Boxe
2-way
Parola Bios
Cititor amprenta
Tastatura numerica:
Altele
TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere
Putere maxima disipata
115 W
Format
WUXGA
Rezolutie display
1920 x 1200 pixeli
Placa Video
Rata Refresh
60 Hz
Slot M.2
USB 3.0
2
Microfon integrat
Dual Array
Numar celule
3
Alimentator
65 W
Tastatura:
Chiclet
Layout tastatura
English
USB 2.0
1
Nucleu
Raptor Lake
Nr. sloturi
0
Familie Procesor
Intel Core i5 din a treisprezecea generatie
Frecventa turbo max
4.60 GHz
Cache
12 MB Smart Cache
Numar Thread-uri
12
Tehnologie
LED backlight Anti-Glare IPS
Multimedia
Serie video
UHD Graphics
Capacitate memorie RAM
8 GB
Iesire audio
1 x Combo
Caracteristici speciale
US MIL-STD 810H military-grade standard
Caracteristici Carcasa
Elemente finisate din plastic
Memorie Integrata
8 GB
Memorie maxima
Parola HDD/SSD
Tehnologie Baterie
Li-Ion
Procesor Grafic integrat
Intel UHD Graphics
Tip SSD
M.2 NVMe PCIe 3.0
Alte specificatii
45% NTSC color gamut
USB-C
1 x USB 3.2 Tip-C (Gen1)
Wireless
802.11ax (1×1)
Dimensiuni
358.7 x 249.5 x 19.9 mm
Putere
42 Whr
Model placa video
Intel UHD Graphics
Frecventa Procesor:
4.6 GHz