Laptop DELL PRO 14 Plus PB14250 14" FHD+, Intel U5-235U,
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
6.134,99 lei 8.789,98 lei
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
Descriere
Laptop DELL PRO 14 Plus PB14250, 14″, Non-Touch, FHD+, 300 nit, 45% NTSC, Anti-Glare, 5MP+IR Cam, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, Fingerprint Reader, Smart Card Reader with NFC, Control Vault 3+, includes RJ-45, Intel(R) Core(TM) Ultra 5 235U vPro(R) (12 TOPS NPU, 12 cores, up to 4.9 GHz), Integrated Intel graphics, 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s (5200 MT/s with Intel Core processors), 512 GB SSD, Intel Wi-Fi 6E AX211, 2×2, 802.11ax, Bluetooth 5.3 card, Intel(R) AX211 WLAN Driver, 100W AC adapter, USB Type C, 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, English International backlit Copilot key keyboard, External ports: Network port: 1 x optional RJ45 ethernet port (1 Gbps), USB ports: Thunderbolt 4.0 (40 Gbps) with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, Audio port: 1 x global headset jack, Video port(s): 1 x HDMI 2.1 Transition- minimized differential signaling (TMDS) port, Media-card reader: 1 x smart card reader slot (optional), Power-adapter port: Supported through the USB Type-C ports, Security-cable slot: 1 x wedge-shaped lock slot, Internal slots: M.2: 1 x M.2 Key-M (2230/2280) slot for solid state drive, 1 x M.2 2230 Key-E slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 3042/3052 for WWAN card (optional), Memory type: DDR5, Memory speed: 5600 MT/s, Maximum memory configuration: 64 GB, Minimum memory configuration: 8 GB, Memory size per slot: 8 GB, 16 GB, 32 GB or 64 GB, Memory slots: 2 x SODIMM slots, Weight: 1.40 kg (3.10 lb), Windows 11 Pro, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Specificații
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Culoare | Argintiu |
| Solid state drive | Da |
| NFC | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| NB-Screen-Size | 14.x" |
| NB-CPU | ULTRA 5 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate | Wi-Fi 6e |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Producator procesor | Intel |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| USB 3.1 | Da |
| Tip procesor | Intel Core Ultra 5 |
| Refresh rate | N/A |
| USB Type-C | Da |
| Tip placă video | Integrată |
| Producator placa video | Intel |
| Destinat pentru | Business |
| Diagonala display | 14 inches |
| Numar Nuclee | 12 |
| Greutate | Sub 1.5 kg |
| Capacitate stocare | 512 GB SSD |
| Copilot+ PC | N/A |
| Model procesor | 235U |
| Frecventa | 5600 MHz |
| Luminozitate | 300 niti |
| DisplayPort | 2 (via USB Tip-C) |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Nr. sloturi | 2 |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| Iesire audio | 1x Combo |
| Unitate Optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Versiune OS | 64 bit |
| Sistem preinstalat | Da |
| Tehnologie Baterie | Lithium-ion |
| Parola Bios | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Format | WUXGA |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Slot M.2 | Da |
| USB 3.0 | 2 |
| USB-C | 2x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort) |
| Numar celule | 3 |
| Cititor amprenta | Da |
| Layout tastatura | English International |
| Tastatura numerica: | Nu |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Smart card reader | Da |
| Tehnologie | LED backlight Anti-Glare IPS |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din aluminiu |
| Putere boxe | 2 x 2W |
| Kensington lock | Da |
| Numar Thread-uri | 14 |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Putere maxima disipata | 57 W |
| Placa Video | Intel Graphics |
| Alimentator | 100 W USB Tip C |
| Functii camera Web | IR |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Tehnologie de fabricatie | 5 nm |
| Suport TPM | Da, 2.0 |
| Tip SSD | M.2 PCIe Gen 4 NVMe TLC |
| Camera Web | 5 MP |
| Tehnologii Audio | Cirrus Logic |
| Tastatura: | Tasta dedicata AI |
| Dimensiuni | 313.5 x 224 x 19.95 mm |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 5 din a doua serie |
| Cache | 12 MB |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost, pana la 12 TOPS |
| Frecventa turbo max | 4.90 GHz |
| Nucleu | Arrow lake |
| Tip display | LED backlight Anti-Glare |
| Putere | 55 Whr |
| Frecventa Procesor: | 4.9 GHz |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | UHD |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | Intel Graphics |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.









Nu există recenzii încă.