Laptop Education Lenovo V15 G5 IRL, cu procesor Intel Core
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
2.417,99 lei 2.862,99 lei
În stoc
Descriere
Laptop Lenovo V15 G5 IRL; 15.6″ FHD (1920×1080) TN 250nits Anti-glare, 45% NTSC; Intel Core 3 100U, 6C (2P + 4E) / 8T, P-core 1.2 / 4.7GHz, E- core 0.9 / 3.3GHz, 10MB Intel Smart Cache; Video Integrated Intel Graphics; RAM 1x 8GB SODIMM DDR5-5200; 256GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe, Optical: no ODD; No card reader, Speakers: Stereo speakers, 1.5W x2, Camera: HD 720p with Privacy Shutter, LAN: 100/1000M (RJ-45); WLAN Wi-Fi 6, 802.11ax 2×2; Bluetooth 5.2, WWAN (3G/4G): Non-WWAN, Fingerprint: None; Porturi: 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 45-65W and DisplayPort 1.2; 1x HDMI 1.4b; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x Round tip power connector; 65W Round Tip (3- pin);Battery Integrated 47Wh, Keyboard: Non-backlit, English (EU), Color: Business Black;Weight Starting at 1.61 kg (3.55 lbs); Dimensions 359.2 x 235.8 x 18.3 mm, Warranty: 3Y Courier/Carry In WHB (CPN), OS: Windows 11 Pro EDU
Specificații
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| RAM | 8GB |
| NB-SSD-Capacity | 256GB |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| HDMI | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| BLUETOOTH | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-Screen-Size | 15.x" |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Luminozitate | 250 nt |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Cititor Card | Nu |
| Producator procesor | Intel |
| Camera Web | HD |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Memorie RAM | 8 GB |
| USB 3.1 | Da |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Tip display | TN |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro EDU |
| USB Type-C | Da |
| Tip placă video | Integrată |
| Producator placa video | Intel |
| Model procesor | 100U |
| Destinat pentru | Education |
| Diagonala display | 15 – 15.9 inch |
| NB-CPU | INTEL CORE 3 |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Tip procesor | Intel Core 3 |
| Frecventa Procesor: | 4.7 GHz |
| Model placa video | Intel Graphics |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | UHD |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | N/A |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | UHD Graphics |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.






Nu există recenzii încă.