Laptop Gaming Acer Nitro V16 ANV16-72-74WZ, cu procesor Intel Core
SKU: NH.QZREX.009
Producator: Acer
Disponibilitate:
Doar 1 rămase în stoc
Doar 1 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
338.27 Lei x 24 rate
Descriere
Laptop Gaming Acer Nitro V 16 ANV16-72-74WZ, 16 inch (40.46 cm), Acer ComfyView™ WUXGA IPS 180Hz display with LED backlight and 100% sRGB (matt), 16:10, Intel® Core™ 7 Processor 240H, 2.5 GHz base clock (up to 5.2 GHz max. boost clock), 24 MB Intel® Smart Cache, 6 Performance-cores + 4 Efficient-cores / 16 Threads, video NVIDIA® GeForce RTX™ 5070, 8GB GDDR7 VRAM, RAM 16 GB DDR5 RAM (1 x 16 GB DDR5 RAM), Up to 32 GB DDR5 RAM (2x 16 GB soDIMM), SSD 1TB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD) , no ODD, MicroSD Card reader, Two built-in stereo speakers, three built-in microphones, HD Webcam, Killer™ Ethernet E2600, WLAN Killer™ Wi-Fi 6 AX 1650i (802.11 a/b/g/n+acR2+ax), Bluetooth® 5.2, No Fingerprint reader, Porturi: 4x (1x Type-C Gen 2, 1x Type-A Gen 1, 2x Type-A Gen 2 (1x with Power Off USB Charging)); 1x Thunderbolt™ 4 (via USB Type-C); 1x HDMI® 2.0; Displayport via USB Type-C; 1x Ethernet (RJ-45); 1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone), 135W power adapter (50% PCR-plastic), Baterie Li-Ion battery (4 cells / 76 Wh), Up to 8 hours, Backlit keyboard (amber), Obsidian Black, Greutate 2.4 kg, Dimensiuni 360.0 x 274.5 x 24.5 mm (W x D x H), No OS (Boot-up only)
SKU: NH.QZREX.009 Categorie:
Specificații
Microsoft-OS
No
NB-HDD-Capacity
no-HDD
NB-Format
Regular
Culoare
Negru
HDD-or-SSD
SSD
Solid state drive
Da
Gaming
Da
NB-SSD-Capacity
1TB
RAM
16GB
HDMI
Touchscreen
Nu
Cititor amprente
Nu
Resolution
WUXGA
NB-Screen-Size
16.x"
Tip display
IPS
Memorie RAM
16 GB
Conectivitate celulara
Fara
Tastatura iluminata
USB 3.2
Jack Audio
Producator procesor
Intel
Thunderbolt
Cititor Card
Rezolutie
1920 x 1200
Camera Web
HD
Conectivitate
Wi-Fi 6
Refresh rate
180 Hz
USB Type-C
Tip memorie video
GDDR7
Tip placă video
Dedicată
Destinat pentru
Gaming
NB-Gaming-VGA
RTX 5070
NB-CPU
Intel Core 7
Diagonala display
16 – 16.9 inch
Capacitate stocare
1TB PCIe Gen4 NVMe Solid-State-Drive (SSD)
Luminozitate
N/A
Model placa video
RTX 5070
Copilot+ PC
N/A
Producator placa video
nVidia
Tip procesor
Intel Core 7
Serie video
GeForce
Placa Video
nVidia
Suport DirectX 12
Nr. sloturi
2
RJ-45
1
Unitate Optica
Nu are unitate optica integrata
Audio
HD AudioSistem Stereo
Boxe
2-way
Parola Bios
Cititor amprenta
Tastatura numerica:
Altele
TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere
Cache
24 MB Smart Cache
Putere maxima disipata
115 W
Format
WUXGA
Rezolutie display
1920 x 1200 pixeli
Slot M.2
Retea
10/100/1000 Mbps
Wireless
802.11ax (2×2)
Layout tastatura
English
Numar Thread-uri
16
USB 3.0
1
Memorie maxima
32 GB
Capacitate SSD
1 TB
Nr. sloturi ocupate
Capacitate memorie video
8 GB
BLUETOOTH
5.2
Functii camera Web
720p
USB 3.1
2
Procesor Grafic integrat
Intel Graphics
Alimentator
135 W
Iesire audio
1 x Combo
Parola HDD/SSD
Tehnologie Baterie
Li-Ion
DisplayPort
1 (via USB 4 Tip-C)
Numar Nuclee
10
Numar celule
4
Microfon integrat
Triple Array
Tehnologie de fabricatie
3 nm
Model video
Tip SSD
PCIe Gen4 NVMe
Putere_
76 Whr
Rata Refresh
180 Hz
Alte specificatii
100% sRGB (matt)
Tehnologie
LED backlight Anti-Glare ComfyView
USB-C
1x USB 3.2 Type C (Gen 2) (Thunderbolt4 / Display Port)
Dimensiuni
360.0 x 274.5 x 24.5 mm
Tastatura:
Acer FineTip keyboard
Nucleu
Raptor Lake
Frecventa turbo max
5.20 GHz
Putere
76 Whr
Capacitate memorie RAM
Greutate
24 kg
Sistem de operare
Fara sistem de operare
Model procesor
240H
Familie Procesor
Intel Core 7 din a doua a serie
Frecventa Procesor:
5.2 GHz