Laptop HP Zbook 18 Fury G1i cu procesor Intel Core
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
24.925,99 lei 29.609,99 lei
În stoc
Descriere
Laptop HP Zbook 18 Fury G1i, 18 inch WQXGA (2560×1600) IPS Anti-Glare IR 500 nits, 165 Hz, Intel Core Ultra 7-265HX 20 Core (2.6 GHz, up to 5.3GHz, 30MB)- 13 TOPS, video dedicat NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell 115W+ 12 GB, RAM 32GB DDR5 5600Mhz (2x16GB), SSD 1TB PCIe-4×4 2280 NVMe, no ODD, Audio by Poly Studio, patru difuzoare stereo cu amplificatoare discrete, Webcam HD 5MP+IR, LAN 10/100/1000, WLAN Intel BE200 Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, Fingerprint Sensor, Porturi: 1x USB SuperSpeed Type-A 10Gbps/ 2x USB Type-C 80Gbps (power delivery/DisplayPort 2.1)/ 1x USB Type-C 40Gbps/ 1x HDMI 2.1/ 1x RJ-45/ 1 SD card reader/ 1x headphone/microphone, adaptor 330W, Baterie 8 celule GE Long Life 99Whr Fast Charge, Tastatura HP Premium iluminata cu Touchpad si taste numerice, rezistenta la stropire, Dark Ash, Greutate 3.52 Kg, Dimensiuni 40.3 x 28.9 x 2.7 cm, Windows 11 Pro 64bit, Next Gen AI PC, 3yw Offsite
Specificații
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| Wi-Fi | Yes |
| NB-Format | Regular |
| Video | nVidia |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 32GB |
| SSD capacity | 1 TB |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| AC adapter frequency | 50 – 60 Hz |
| Fingerprint reader | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Password protection | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Tastatura iluminata | Da |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| DisplayPort | Da |
| Rezolutie | 2560 x 1600 |
| Luminozitate | 500 nt |
| Thunderbolt | Da |
| Form factor | Clamshell |
| Display brightness | 500 cd/m² |
| Front camera | Yes |
| Mobile network connection | No |
| Keyboard backlit | Yes |
| AC adapter input voltage | 100 – 240 V |
| Tip placă video | Dedicată |
| Producator placa video | nVidia |
| Greutate | Peste 2.5 kg |
| USB 3.1 | Da |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Processor family | Intel Core Ultra 7 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity support | Yes |
| Windows Studio effects support | Yes |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Number of SSDs installed | 1 |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Number of microphones | 2 |
| Infrared (IR) camera | Yes |
| Antenna type | 2×2 |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Numeric keypad | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Fast charging | Yes |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| Number of built-in speakers | 4 |
| Colour gamut | 100% |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| Discrete graphics card | Yes |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 7 BE200 |
| Processor cache | 36 MB |
| SSD interface | PCI Express |
| Discrete graphics card memory | 12 GB |
| Original brand name | HP |
| Pointing device | Clickpad |
| Spill-resistant keyboard | Yes |
| HP speaker type | HP Quad Speakers |
| HP Connection Optimizer | Yes |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, TCO |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 16 GB |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Input device model | HP Premium Keyboard |
| HP segment | Business |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 1 |
| Intel® vPro™ Platform Eligibility | Yes |
| Market positioning | Performance |
| HP front camera | HP Webcam 5MP |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5.3 GHz |
| Fast charging time (50%) | 30 min |
| HP Support Assistant | Yes |
| Password protection type | BIOS, Power on |
| Battery-Capacity | 99 Wh |
| Keyboard included | Yes |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| AC adapter power | 330 W |
| Performance cores | 8 |
| Processor cores | 20 |
| Efficient cores | 12 |
| Processor base power | 55 W |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor amprente | Da |
| Refresh rate | 165 Hz |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Camera Web | Full HD |
| Cititor Card | Da |
| Memorie RAM | 32 GB |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| Resolution | WUXGA |
| Tip display | IPS |
| Producator procesor | Intel |
| Tip procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Processor boost frequency | 5.3 GHz |
| NB-Screen-Size | 18.x" |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity | 1 |
| Speaker power | 1 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Processor threads | 20 |
| Performance-core base frequency | 2.6 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4.6 GHz |
| DCI-P3 coverage | 100% |
| Processor generation | Intel Core Ultra (Series 2) |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| NPU performance up to | 13 TOPs |
| GPU performance up to | 8 TOPs |
| Destinat pentru | Workstation |
| Intel® Thunderbolt 5 | Yes |
| Diagonala display | 18 – 18.9 inch |
| Introduction year | 2025 |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Discrete graphics memory type | GDDR7 |
| Total processor performance up to | 33 TOPs |
| Processor cache type | L2 |
| Maximum turbo power | 160 W |
| Thunderbolt 5 ports quantity | 2 |
| Model procesor | 265HX |
| Processor model | 265HX |
| Efficient-core base frequency | 2.3 GHz |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Compatible memory cards | SD |
| Microphone in | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Touchscreen | No |
| Product colour | Silver |
| Display resolution | 2560 x 1600 pixels |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Harmonized System (HS) code | 8471300000 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth version | 5.4 |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Display diagonal | 45.7 cm (18) |
| Memory slots | 4x SO-DIMM |
| Height | 27 mm |
| Display diagonal (metric) | 45.7 cm |
| Width | 403 mm |
| Depth | 289 mm |
| Sustainability compliance | Yes |
| Product type | Mobile workstation |
| Number of battery cells | 8 |
| Colour name | Meteor silver |
| Country of origin | China, Mexico |
| Weight | 3.52 kg |
| Intel® Turbo Boost Technology | Yes |
| HP Artificial Intelligence | AI Workstation, AI PC |
| UNSPSC-code | 43211503 |
| Frecventa Procesor: | 5.3 GHz |
| Discrete graphics card model | NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642174542 |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | GeForce |
| Tip memorie placa video: | GDDR7 |
| Memorie Placa video: | 12GB |
| Model Placa Video Dedicata | RTX PRO 3000 |
| Model placa video integrata | Intel Graphics |
| Producator | HP |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.



Nu există recenzii încă.