Laptop SMB Lenovo V15 G5 IRL, cu procesor Intel Core
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
3.280,99 lei 3.629,99 lei
În stoc
Descriere
Laptop Lenovo V15 G5 IRL; 15.6″ FHD (1920×1080) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC; Intel Core™ i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 12MB Intel® Smart Cache; Video Integrated Intel® UHD Graphics; RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5200; 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe®, Optical: no ODD; No card reader, Speakers: Stereo speakers, 1.5W x2, Camera: HD 720p with Privacy Shutter, LAN: 100/1000M (RJ-45); WLAN Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2; Bluetooth 5.2, WWAN (3G/4G): WWAN Not Supported, Fingerprint: None; Porturi: 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.2; 1x HDMI® 1.4b; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x Round tip power connector; 65W USB-C® (3-pin);Battery Integrated 47Wh, Keyboard: Non-backlit, English (EU), Color: Business Black;Weight Starting at 1.61 kg (3.55 lbs); Dimensions 359.2 x 235.8 x 18.3 mm, Warranty: 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Carry-in (CPN) SEE SMB promo, OS: None
Specificații
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Culoare | Negru |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| NB-SSD-Capacity | 512GB |
| RAM | 16GB |
| NB-CPU | Intel-Core-i5 |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Producator placa video | Intel |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Graphics | Integrated Intel® UHD Graphics |
| Chipset | Intel® SoC Platform |
| Storage | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe® |
| Optical | None |
| Camera | HD 720p with Privacy Shutter |
| Microphone | 2x, Array |
| Case Material | PC-ABS (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Bundled software | None |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Other Security | Camera privacy shutter |
| Other Certifications | TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution) |
| Operating System | None |
| Security Chip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Mil-Spec Test | MIL-STD-810H military test passed |
| Power Adapter | 65W USB-C® (3-pin) |
| Special Features | Modern Standby |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| Touchpad | Buttonless Mylar® surface multi-touch touchpad, supports Precision TouchPad (PTP), 62 x 104 mm (2.44 x 4.09 inches) |
| Case Color | Business Black |
| Surface Treatment | Texture |
| Storage Slot | One M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 slot |
| Max Memory | Up to 32GB DDR5-5200 offering |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec |
| Standard Ports | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) |
| Base Warranty | 2-year, Courier or Carry-in |
| Bundled Accessories | None |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor Card | Nu |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Cititor amprente | Nu |
| NB-Screen-Size | 15.x" |
| Tip display | IPS |
| USB 3.1 | N/A |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
| Producator procesor | Intel |
| Camera Web | HD |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Model procesor | 13420H |
| Pen | Pen Not Supported |
| Green Certifications | ErP Lot 6/26 |
| Numar Nuclee | 8 |
| Tip placă video | Integrată |
| Destinat pentru | SMB |
| Diagonala display | 15 – 15.9 inch |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Card Reader | Nu |
| Battery | 47Wh |
| Copilot+ PC | N/A |
| Weight | Starting at 1.61 kg (3.55 lbs) |
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |
| Tehnologie de fabricatie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Frecventa | 5200 MHz |
| Nr. sloturi | 2 |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate Optica | Nu are unitate optica integrata |
| Boxe | 2-way |
| Parola Bios | Da |
| Cititor amprenta | Nu |
| Tastatura numerica: | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Business | Da |
| Putere maxima disipata | 115 W |
| Placa Video | Intel |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Numar celule | 3 |
| Format | Full HD |
| Rezolutie display | 1920 x 1080 pixeli |
| Nucleu | Raptor Lake |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Nr. sloturi ocupate | 1 |
| Familie Procesor | Intel Core i5 din a treisprezecea generatie |
| Frecventa turbo max | 4.60 GHz |
| Numar Thread-uri | 12 |
| Tehnologie | LED backlight Anti-Glare IPS |
| Serie video | UHD Graphics |
| Cache | 12 MB Intel Smart Cache |
| BLUETOOTH | 5.2 |
| Kensington lock | Da |
| Tastatura: | 6-rowMultimedia FN keys |
| DisplayPort | 1 (via USB Tip-C) |
| Alte specificatii | 45% NTSC |
| Alimentator | 65W USB-C (3-pin) |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Caracteristici Carcasa | Elemente finisate din plastic |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics |
| Tip SSD | M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Luminozitate | 300 nits |
| Putere boxe | 2 x 1.5 W |
| Retea | 1 Gbps |
| Functii camera Web | 720p + IR |
| USB-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen1) (Power Delivery / DisplayPort) |
| Dimensiuni | 359.2 x 235.8 x 18.3 mm |
| Suport TPM | Da (Discrete TPM 2.0) |
| Layout tastatura | English (EU) |
| Memory slots | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable |
| Putere | 47 Whr |
| Tehnologie Baterie | Li-Polimer |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Screen to body ratio | 87% |
| Frecventa Procesor: | 4.6 GHz |
| WWAN | WWAN Not Supported |
| Fingerprint reader | No fingerprint reader |
| Max Storage Support | One drive, up to 1TB M.2 2242 SSD |
| Speakers | Stereo speakers, 1.5W x2 |
| Keyboard | Non-backlit, English (EU) |
| Dimensions (WxDxH) | 359.2 x 235.8 x 18.3 mm (14.14 x 9.28 x 0.72 inches) |
| Included Upgrade | 3Y Carry-in (CPN) SEE SMB promo |
| Processor | Intel Core™ i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 12MB Intel® Smart Cache |
| Memory | 1x 16GB SODIMM DDR5-5200 |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | UHD |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Integrated |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | UHD Graphics |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.