Laptop SMB LENOVO V15 G5 IRL, cu procesor Intel Core
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
3.752,98 lei 4.155,99 lei
În stoc
Descriere
Laptop Lenovo V15 G5 IRL; 15.6″ FHD (1920×1080) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC; Intel Core™ i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 12MB Intel® Smart Cache; Video Integrated Intel® UHD Graphics; RAM 1x 16GB SODIMM DDR5-5200; 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe®, Optical: no ODD; No Card Reader, Speakers: Stereo speakers, 1.5W x2, Camera: HD 720p with Privacy Shutter, LAN: 100/1000M (RJ-45); WLAN Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2; Bluetooth 5.2, WWAN (3G/4G): WWAN Not Supported, Fingerprint: No Fingerprint Reader; Porturi: 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.2; 1x HDMI® 1.4b; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x Round tip power connector; 65W USB-C® (3-pin);Battery Integrated 47Wh, Keyboard: Non- backlit, English (EU), Color: Business Black;Weight Starting at 1.61 kg (3.55 lbs); Dimensions 359.2 x 235.8 x 18.3 mm, Warranty: 2-year, Courier or Carry-in; 3Y Carry-in (CPN) SEE SMB promo, OS: None
Specificații
| Microsoft-OS | No |
|---|---|
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
| NB-Format | Regular |
| Resolution | FHD |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 16GB |
| NB-CPU | Intel-Core-i5 |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| SSD capacity | 1 TB |
| M.2 SSD size | 2242 (22 x 42 mm) |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Card reader integrated | No |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Password protection | Yes |
| Fingerprint reader | No |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory clock speed | 5200 MHz |
| Memory channels | Dual-channel |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Tip placă video | Integrată |
| Producator placa video | Intel |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| USB Type-C | Da |
| USB 3.2 | Da |
| HDMI | Da |
| Jack Audio | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Form factor | Clamshell |
| LED backlight | Yes |
| Processor cores | 8 |
| Front camera | Yes |
| Front camera HD type | HD |
| Mobile network connection | No |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| AC adapter input voltage | 100 – 240 V |
| Luminozitate | 300 nt |
| USB 3.1 | Da |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| RGB colour space | NTSC |
| Colour gamut | 45% |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Number of microphones | 2 |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Antenna type | 2×2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Numeric keypad | Yes |
| Pointing device | Touchpad |
| Fast charging | Yes |
| AC adapter power | 65 W |
| Cable lock slot | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor boost frequency | 4.6 GHz |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Performance cores | 4 |
| Efficient cores | 4 |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Front camera resolution | 1280 x 720 pixels |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Processor threads | 12 |
| Spill-resistant keyboard | Yes |
| Processor base power | 45 W |
| Contrast ratio (typical) | 800:1 |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Maximum turbo power | 95 W |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.6 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.4 GHz |
| HDMI version | 1.4b |
| Password protection type | BIOS, Power on |
| Operating system installed | No |
| Keyboard language | English |
| Maximum shipping altitude | 3048 m |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Cititor Card | Nu |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Camera Web | HD |
| Cititor amprente | Nu |
| Sistem de operare | Fara OS |
| NB-Screen-Size | 15.x" |
| Tip display | IPS |
| Producator procesor | Intel |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
| Model procesor | 13420H |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| WWAN | Not installed |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 100,1000 Mbit/s |
| Speaker power | 1.5 W |
| Keyboard backlit | No |
| Processor model | i5-13420H |
| Destinat pentru | SMB |
| Diagonala display | 15 – 15.9 inch |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Neural processor unit (NPU) | No |
| Built-in microphone | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Black |
| Touchscreen | No |
| AC adapter included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Audio system | High Definition Audio |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 35 °C |
| Storage temperature (T-T) | 5 – 43 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 – 95% |
| Width | 359.2 mm |
| Depth | 235.8 mm |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Weight | 1.61 kg |
| Compliance certificates | RoHS |
| Product type | Laptop |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| Battery-Capacity | 47 Wh |
| Frecventa Procesor: | 4.6 GHz |
| Battery life (max) | 8.9 h |
| Continuous video playback time | 11.2 h |
| Height | 18.3 mm |
| Audio Chip | Senary SN6147 |
| Colour name | Business Black |
| Certification | ErP Lot 6/26 TCO Certified 9.0 MIL-STD-810H TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | UHD |
| Tip memorie placa video: | Shared memory |
| Memorie Placa video: | Integrated |
| Model Placa Video Dedicata | N/A |
| Model placa video integrata | UHD Graphics |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.