Laptop Workstation Dell Pro Max 16, cu procesor Intel Core
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
12.314,99 lei 13.886,99 lei
În stoc
Descriere
Dell Pro Max 16 (MC16250), 16″ FHD+ LCD with 400 nits, Non-touch, FHD HDR Camera, Microphone, WLAN, Palmrest with Finger Print Reader + Smart Card + Control Vault 3+, FHD HDR RGB Camera, TNR, Camera Shutter, ENERGY STAR Qualified, EPEAT Gold with Climate+, Intel Core Ultra 7 265H, vPro Enterprise (24MB, 16 cores, 16 threads, up to 5.30 GHz Turbo, 45W), NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell 6GB GDDR7, 32 GB: 2 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s, SoDIMM, Dual Channel, non-ECC, 1TB Performance SSD Gen4, SED Ready, Intel Wi-Fi 7 BE201, Bluetooth 5.4 wireless card, Intel BE201 WLAN Driver, 130W AC adapter, Type C (TCO10), 6 cell, 96Whr, ExpressCharge(TM) Capable, standard battery, English International backlit Copilot key keyboard with numeric keypad, External ports: Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps), USB ports: 2 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, Audio port: 1 x global headset port, Video port(s): 2 x Thunderbolt 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort, 1 x HDMI 2.1 port, Media-card reader: 1 x microSD-card slot, 1 x optional smart-card reader slot, Power-adapter port: Supported via two Thunderbolt 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort, Security-cable slot: 1 x wedge-shaped lock slot, SIM-card slot: 1 x optional nano-SIM card slot, Internal slots: M.2: 2 x M.2 Key-M (2230/2280) slot for solid-state drive, 1 x M.2 2230 Key-E slot for Wi- Fi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 3042 slot for WWAN card, Memory slots: 2 x SoDIMM/CSoDIMM slots, Memory type: DDR5, Weight: Minimum: 2.10 kg (4.65 lb), Windows 11 Pro, 3y Basic Onsite Service Warranty
Specificații
| NB-HDD-Capacity | no-HDD |
|---|---|
| NB-Format | Regular |
| Video | nVidia |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| NB-SSD-Capacity | 1TB |
| RAM | 32GB |
| HDMI | Da |
| Greutate | 2.1 – 2.5 kg |
| Touchscreen | Nu |
| Memorie RAM | 32 GB |
| NB-CPU | ULTRA 7 |
| NB-Screen-Size | 16.x" |
| Tastatura iluminata | Da |
| Cititor amprente | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Producator procesor | Intel |
| Conectivitate | Wi-Fi 7 |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Camera Web | Full HD |
| Thunderbolt | Da |
| Cititor Card | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
| Tip procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Refresh rate | 120 Hz |
| USB 3.1 | Da |
| Tip display | TN |
| Conectivitate celulara | 5G |
| USB Type-C | Da |
| Tip memorie video | GDDR7 |
| Tip placă video | Dedicată |
| Destinat pentru | Business |
| Diagonala display | 16 – 16.9 inch |
| Numar Nuclee | 16 |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Copilot+ PC | N/A |
| Producator placa video | nVidia |
| Frecventa | 5600 MHz |
| Model procesor | 265H |
| DisplayPort | 2 (via USB Tip-C) |
| Tehnologie | LED backlight Anti-Glare WVA |
| Placa Video | nVidia |
| Suport DirectX 12 | Da |
| Nr. sloturi | 2 |
| Nr. sloturi ocupate | 2 |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Wireless | 802.11be (2×2) |
| RJ-45 | 1 |
| Unitate Optica | Nu are unitate optica integrata |
| Audio | HD AudioSistem Stereo |
| Boxe | 2-way |
| Versiune OS | 64 bit |
| Sistem preinstalat | Da |
| Numar celule | 6 |
| Parola Bios | Da |
| Tastatura numerica: | Da |
| Altele | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere |
| Putere maxima disipata | 115 W |
| Format | WUXGA |
| Rezolutie display | 1920 x 1200 pixeli |
| Rata Refresh | 60 Hz |
| Slot M.2 | Da |
| USB 3.0 | 2 |
| USB-C | 2x USB 4 Tip-C (Thunderbolt 4 / Power Delivery / DisplayPort) |
| Microfon integrat | Dual Array |
| Cititor amprenta | Da |
| Numar Thread-uri | 16 |
| Layout tastatura | English International |
| Grafica | Da |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Smart card reader | Da |
| Putere boxe | 2 x 2 W |
| Tehnologii Audio | Waves MaxxAudio Pro |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost |
| Luminozitate | 400 niti |
| Capacitate memorie video | 6 GB |
| Culoare | Gri inchis |
| Alimentator | 130 W USB Tip C |
| Parola HDD/SSD | Da |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 7 din a doua serie |
| Tehnologie de fabricatie | 3 nm |
| Retea | 1 Gbps |
| Cache | 24 MB |
| Suport TPM | Da, 2.0 |
| Frecventa turbo max | 5.30 GHz |
| Tehnologie Baterie | Lithium-ion Polymer |
| Serie video | RTX PRO |
| Functii camera Web | 1080p @30 fpsRGB HDRIR |
| Dimensiuni | 358 x 256 x 19.08 – 25.6 mm |
| Kensington lock | Da, Wedge |
| Tastatura: | 99 tasteTasta dedicata Copilot AI |
| Nucleu | Arrow lake |
| Iesire audio | 1 x Combo |
| Putere | 96 Whr |
| Model video | 500 |
| Frecventa Procesor: | 5.3 GHz |
| Procesor Grafic integrat | Intel Arc 140T |
| NPU TOPS | 13 TOPS |
| Tip memorie RAM | DDR5 |
| Serie placa video | GeForce |
| Tip memorie placa video: | GDDR7 |
| Memorie Placa video: | 6GB |
| Copilot+PC | Nu |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Tip SSD | M.2 PCIe Gen 4 NVMe SED TLC |
| Model Placa Video Dedicata | RTX PRO 500 |
| Model placa video integrata | Iris Xe |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.