SKU: CMSX32GX4M2A2666C18
Producator: Corsair
Credit module tbi bank 3.4.1
284.56 Lei x 4 rate
Descriere
Memorie RAM CORSAIR VENGEANCE SODIMM 32GB (2×16) DDR4 2666MHZ, CL18, 1.2V, black
SKU: CMSX32GX4M2A2666C18 Categorie:
Specificații
_Capacitate memorie RAM
32GB
_Frecvența memorie RAM
2666MHZ
Kit
Yes
_Tip memorie RAM
DDR4
Component for
Laptop
Internal memory
32 GB
__Latenta
18 CL
Memory layout (modules x size)
2 x 16 GB
Internal memory type
DDR4
Memory clock speed
2666 MHz
Memory voltage
1.2 V
CAS latency
18
Memory form factor
260-pin SO-DIMM
Kit quad channel
Nu
Tip
DDR4 SODIMM
Latenta
17 – 20 CL
Tensiune alimentare
1.2 V
Kit dual channel
Da
Frecventa
2666 MHz