SKU: AD4S320032G22-SGN
Producator: Adata
Credit module tbi bank 3.4.1
371.72 Lei x 4 rate
Descriere
Memorie RAM ADATA, SODIMM, DDR4, 32GB, 3200MHz, CL19, 1.2V
SKU: AD4S320032G22-SGN Categorie:
Specificații
_Capacitate memorie RAM
32GB
_Frecvența memorie RAM
2400MHz
DRAM-Kit
No
Kit
No
_Tip memorie RAM
DDR4
Component for
Laptop
Internal memory
32 GB
__Latenta
22 CL
Internal memory type
DDR4
Memory clock speed
3200 MHz
Memory voltage
1.2 V
Memory layout (modules x size)
1 x 32 GB
Memory form factor
260-pin SO-DIMM
Module configuration
1024M x 8
Kit dual channel
Nu
Kit quad channel
Nu
Tip
DDR4 SODIMM
Tensiune alimentare
1.2 V
Frecventa
Latenta
21 – 24 CL
Capacitate
Operating temperature (T-T)
0 – 85 °C