Monitor AOC 24.5" 25G3ZM/BK
SKU: 25G3ZM/BK
Producator: Aoc
Credit module tbi bank 3.4.1
143.56 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor AOC 24.5″ 25G3ZM/BK, Diagonal (inch): 24.5, Diagonal (cm): 62, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 240Hz, Response time GtG: 1ms, Response time MPRT: 0.5ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 3000:1, Contrast (dynamic): 80M:1, Viewing angle: 170º(R/L), 170º(U/D), Color Gamut Type: -/120%/-/92%, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/23, HAS: 130mm, Pivot: Yes, Swivel: -30/30, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: Headphone out
SKU: 25G3ZM/BK Categorie:
Specificații
MNT-Screen-Size
24.x"
Pivot
Yes
LFD-Resolution
FHD
Native aspect ratio
16:9
LED backlight
Yes
Anti-glare screen
Cable lock slot
HDMI version
2.0
Market positioning
Gaming
Cable lock slot type
Kensington
Maximum refresh rate
240 Hz
Low Blue Light technology
Headphone out
Panel type
VA
Contrast ratio (typical)
3000:1
Swivel angle range
-30 – 30°
Diagonala monitor
23 – 25 inch
Rezolutie monitor
1920 x 1080
Timp de răspuns monitor
1 – 3 ms
Rata de aspect
16:9
Ecran Curbat:
Nu
Luminozitate maximă
250 – 349 cd/m2
Webcam
Nu
Boxe integrate
Montare VESA
Da
Portabil
G-Sync
FreeSync
Da
HDR
USB Type-C
Thunderbolt
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
18 kWh
Tip panel
VA
DisplayPort
Backlight type
W-LED
AMD FreeSync
AMD FreeSync type
FreeSync Premium
Detachable stand
On Screen Display (OSD)
Power supply type
Internal
Tilt angle range
-5 – 23°
DisplayPort cable length
1.8 m
HDMI cable length
1.8 m
Depth (with stand)
258.8 mm
Colour gamut standard
DCI-P3
Colour gamut
92%
Culoare monitor
Alte culori
Contrast ratio (dynamic)
sRGB coverage (typical)
100%
Game mode
Refresh rate
201 – 300 Hz
FPS counter
Motion blur reduction
Screen shape
Flat
Flicker-free technology
DisplayPort version
1.2
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Low input lag
Depth (without stand)
48 mm
Bezel thickness type
Frameless
Front bezel colour
Black/Red
Dial point
Shadow control
Display brightness (typical)
300 cd/m²
AMD FreeSync refresh rate range
48 – 240 Hz
Exterior finish type
Matt
DCI-P3 coverage
92%
Pixel density
90 ppi
Width (with stand)
557.3 mm
Width (without stand)
557.3 mm
Height (with stand)
503 mm
Display number of colours
16.7 million colours
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency class (SDR)
E
Energy efficiency scale
A to G
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code
Weight (with stand)
4.24 kg
Height (without stand)
328.9 mm
NVIDIA G-SYNC
No
DisplayPorts quantity
1
Power consumption (off)
0.3 W
Response time
1 ms
Response time (MPRT)
0.5 ms
HDMI
DVI
Adjustable height (max)
13 cm
Destinat pentru
Gaming
Headphone connectivity
3.5 mm
Touchscreen
No
Built-in speaker(s)
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Product colour
Black, Red
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Built-in microphone
Display diagonal
62.2 cm (24.5)
Compliance certificates
CE
Power consumption (typical)
2.5 W
Height adjustment
Swivelling
Package depth
160 mm
Doesn't contain
Mercury, PVC/BFR
Power consumption (standby)
0.3 W
Brand specific technologies
Crosshair
Package width
620 mm
Display diagonal (metric)
62.23 cm
Package weight
6.34 kg
Package height
541 mm