Monitor Dahua 23.8" DHI-LM24-C301B, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60,
SKU: DHI-LM24-C301B
Producator: Dahua
Credit module tbi bank 3.4.1
117.68 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Dahua 23.8″ DHI-LM24-C301B, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1200:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC , Color Gamut Coverage: 85%, VESA Wallmount: 75×75, Tilt: -5/+15, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: 0, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: DHI-LM24-C301B Categorie:
Specificații
Wi-Fi
No
Display port
1
Culoare
Negru
Display
LED
HDMI
Da
DVI
Nu
Storage relative humidity (H-H)
5 – 90%
Native aspect ratio
16:9
AC adapter output voltage
12 V
LED backlight
Yes
Panel type
IPS
HDMI ports quantity
1
HDMI version
1.4
Market positioning
Consumer
Contrast ratio (typical)
1200:1
Low Blue Light technology
Yes
Display technology
LED
Headphone out
Backlight type
Edge LED
NTSC coverage (typical)
85%
Power adapter included
Rata de aspect
16:9
Portabil
Nu
HDR
Thunderbolt
Panel mounting interface
75 x 75 mm
Refresh rate
100 – 144 Hz
DisplayPort
Da
Aspect ratio
Haze rate
25%
Front bezel colour
Black
Detachable stand
Energy efficiency class (SDR)
F
Power supply type
External
Response time
5 ms
Energy efficiency class (HDR)
Not available
Tilt angle range
-5 – 15°
Width (without stand)
539.2 mm
Height (without stand)
320.4 mm
Bezel width (side)
3.1 mm
Bezel width (top)
3.1 mm
Weight (without stand)
3.1 kg
Tip panel
IPS
Rezolutie monitor
2560 x 1440
Ecran Curbat:
Webcam
Boxe integrate
Montare VESA
FreeSync
USB Type-C
Culoare monitor
Negru
Screen shape
Flat
Maximum refresh rate
100 Hz
Stand included
DisplayPort version
1.2
Depth (with stand)
190 mm
G-Sync
Depth (without stand)
41.3 mm
Display brightness (typical)
300 cd/m²
Supported graphics resolutions
2560 x 1440
Supported video modes
1440p
Width (with stand)
539.2 mm
Feet colour
Black
Illuminated stand
No
Timp de răspuns monitor
5ms
Luminozitate maximă
300 cd/m²
Diagonala monitor
23.8"
Colour depth
8 bit
VESA mounting
Tilt adjustment
Energy efficiency scale
A to G
Bezel width (bottom)
1.59 cm
NVIDIA G-SYNC
Built-in camera
Built-in USB hub
DisplayPorts quantity
Power consumption (off)
0.3 W
AMD FreeSync
Colour gamut standard
NTSC
Frameless design
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
21 kWh
Destinat pentru
Consumer
Automatic brightness control
Headphone connectivity
3.5 mm
Product colour
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
Quick start guide
Built-in speaker(s)
Operating relative humidity (H-H)
10 – 90%
Display diagonal
60.5 cm (23.8)
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Storage temperature (T-T)
-20 – 60 °C
Cables included
HDMI
Display diagonal (metric)
61 cm
Display resolution
2560 x 1440 pixels
Manual
BLUETOOTH
Package weight
4 kg
Wall mountable
Power consumption (standby)
0.5 W
Package depth
111 mm
Power consumption (typical)
24 W
Power consumption (max)
24 W
Package width
612 mm
Package height
405 mm
Height (with stand)
418.6 mm
Compliance certificates
Electromagnetic Compatibility (EMC), Low Voltage Directive (LVD)
Rezolutie
2560 x 1440 pixeli
Unghi vizibilitate
178/178 grade
Flicker Free
Blue Light Reducer
Curbat
Accesorii
Cablu alimentare
Plug and Play
Panel
Recomandat
Multimedia
Diagonala
23.8 inch
Luminozitate
Jack
Altele
NTSC: 85% Coverage
Timp de raspuns
Dimensiuni
Fara suport: 539 x 320 x 41 mm
Contrast
1200:1 (normal)
Standard VESA
75 x 75 VESA
Putere Consumata
24 W (normal)0.5 W (standby)