Monitor Dahua 24.5" DHI-LM25-E231BN, Diagonal (inch): 24.5, Diagonal (cm): 62,
SKU: DHI-LM25-E231BN
Producator: Dahua
Credit module tbi bank 3.4.1
108.16 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Dahua 24.5″ DHI-LM25-E231BN, Diagonal (inch): 24.5, Diagonal (cm): 62, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 180Hz, Response time GtG: 0.5ms, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 85%, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: DHI-LM25-E231BN Categorie:
Storage relative humidity (H-H)
5 – 90%
AC adapter output voltage
12 V
1
High Dynamic Range (HDR) supported
Contrast ratio (typical)
1000:1
HDMI version
2.0
Market positioning
Gaming
Low Blue Light technology
Display technology
LED
Display brightness (typical)
350 cd/m²
NTSC coverage (typical)
85%
Power adapter included
Audio output
Diagonala monitor
23 – 25 inch
Rezolutie monitor
1920 x 1080
Luminozitate maximă
250 – 349 cd/m2
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
18 kWh
Haze rate
25%
Surface hardness
3H
Front bezel colour
Black
Detachable stand
Power supply type
External
FreeSync
HDR
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range 10 (HDR10)
Refresh rate
145 – 200 Hz
Mean time between failures (MTBF)
30000 h
Stand included
Response time
0.5 ms
Response time (MPRT)
1 ms
Maximum refresh rate
200 Hz
Depth (without stand)
58 mm
Pixel density
89.91 ppi
Viewable size, vertical
30.3 cm
Viewable size, horizontal
54.4 cm
Height (without stand)
330.6 mm
Bezel width (bottom)
1.96 cm
Display number of colours
16.7 million colours
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency class (SDR)
E
Energy efficiency class (HDR)
G
Power consumption (off)
0.3 W
Tilt angle range
-5 – 20°
Timp de răspuns monitor
Sub 1 ms
Destinat pentru
Gaming
Pixel Pitch
0.0944 x 0.2802 mm
Width (without stand)
557.7 mm
Weight (without stand)
2.93 kg
Current rating
3 A
Product colour
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Storage temperature (T-T)
-20 – 60 °C
Operating relative humidity (H-H)
10 – 85%
Display diagonal
62.2 cm (24.5)
Display diagonal (metric)
62 cm
Manual
LED indicators
Package type
Box
Power consumption (standby)
0.5 W
Package depth
134 mm
Height adjustment
Power consumption (typical)
19 W
Package width
620 mm
Package height
431 mm
Compliance certificates
CE, Electromagnetic Compatibility (EMC), Low Voltage Directive (LVD)
Power consumption (max)
23.8 W
Bezel width (side)
6.98 mm
Bezel width (top)
6.98 mm