Monitor Dahua 24.5" DHI-LM25-E241B, Diagonal (inch): 24.5, Diagonal (cm): 62,
SKU: DHI-LM25-E241B
Producator: Dahua
Credit module tbi bank 3.4.1
115.82 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Dahua 24.5″ DHI-LM25-E241B, Diagonal (inch): 24.5, Diagonal (cm): 62, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 240Hz, Response time GtG: 0.5ms, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 0.85, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: DHI-LM25-E241B Categorie:
Yes
Wi-Fi
No
Storage relative humidity (H-H)
5 – 90%
AC adapter output voltage
12 V
1
High Dynamic Range (HDR) supported
Contrast ratio (typical)
1000:1
HDMI version
2.0
Market positioning
Gaming
Maximum refresh rate
240 Hz
Low Blue Light technology
Display technology
LCD
Headphone out
Display brightness (typical)
350 cd/m²
NTSC coverage (typical)
85%
Power adapter included
Diagonala monitor
23 – 25 inch
Rezolutie monitor
1920 x 1080
Timp de răspuns monitor
1 – 3 ms
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
18 kWh
Luminozitate maximă
350 – 499 cd/m2
DisplayPort
Supported graphics resolutions
1920 x 1080 (HD 1080)
Haze rate
25%
Surface hardness
3H
Power supply type
Internal
HDR
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range 10 (HDR10)
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
33 kWh
Supported video modes
1080p
Refresh rate
201 – 300 Hz
Stand included
Response time (fast)
0.5 ms
G-Sync
Response time (MPRT)
1 ms
Feet colour
Black
Illuminated stand
No
Depth (without stand)
58 mm
Pixel density
89.91 ppi
Viewable size, vertical
30.3 cm
Frameless design
Input current
3 A
Viewable size, horizontal
54.4 cm
Panel mounting interface
1100 x 100 mm
Height (without stand)
330.6 mm
Bezel width (bottom)
1.96 cm
Display number of colours
16.7 million colours
Energy efficiency class (SDR)
E
Energy efficiency scale
A to G
Width (with stand)
557.7 mm
NVIDIA G-SYNC
Energy efficiency class (HDR)
G
Power consumption (off)
0.3 W
AMD FreeSync
Colour gamut standard
NTSC
VESA Adaptive Sync support
Tilt angle range
-5 – 20°
Destinat pentru
Gaming
Pixel Pitch
0.0944 x 0.2802 mm
Automatic brightness control
Width (without stand)
557.7 mm
Weight (without stand)
2.93 kg
Product colour
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Storage temperature (T-T)
-20 – 60 °C
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Display diagonal
62.2 cm (24.5)
Display diagonal (metric)
62 cm
Manual
BLUETOOTH
LED indicators
Status
Power consumption (standby)
0.5 W
Package depth
134 mm
Height adjustment
Power consumption (typical)
19 W
Package width
620 mm
Package height
431 mm
Compliance certificates
CE, Electromagnetic Compatibility (EMC), Low Voltage Directive (LVD)
Power consumption (max)
23.8 W
Depth (with stand)
205.7 mm
Height (with stand)
431.7 mm
Bezel width (side)
6.98 mm
Bezel width (top)
6.98 mm