Monitor Dahua 27" DHI-LM27-B201A, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68,
SKU: DHI-LM27-B201A
Producator: Dahua
Credit module tbi bank 3.4.1
128.86 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Dahua 27″ DHI-LM27-B201A, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, D-SUB: x1, HDMI: x1, DisplayPort: x1
SKU: DHI-LM27-B201A Categorie:
Specificații
HDMI
Yes
Native aspect ratio
16:9
Plug and Play
Yes
AC adapter output voltage
12 V
LED backlight
Market positioning
Business
Panel type
IPS
HDMI ports quantity
1
Contrast ratio (typical)
1000:1
Low Blue Light technology
Display technology
LED
Power adapter included
VGA (D-Sub) ports quantity
1
Tip panel
IPS
Rezolutie monitor
1920 x 1080
Rata de aspect
16:9
Ecran Curbat:
Nu
Luminozitate maximă
250 – 349 cd/m2
Webcam
Nu
Boxe integrate
Montare VESA
Da
Portabil
G-Sync
HDR
USB Type-C
Thunderbolt
Culoare monitor
Negru
Backlight type
LED
Diagonala monitor
26 – 29 inch
Refresh rate
100 – 144 Hz
Timp de răspuns monitor
4 – 5 ms
DisplayPort
Da
Front bezel colour
Black
Detachable stand
Power supply type
External
FreeSync
Response time
5 ms
Energy efficiency class (HDR)
Not available
Screen shape
Flat
Maximum refresh rate
100 Hz
Stand included
Feet colour
Black
Weight (with stand)
5.2 kg
Bezel width (bottom)
1.25 cm
Display number of colours
16.7 million colours
Display brightness (typical)
250 cd/m²
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Energy efficiency class (SDR)
E
Energy efficiency scale
A to G
Built-in camera
No
Built-in USB hub
No
DisplayPorts quantity
Power consumption (off)
0.3 W
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
21 kWh
Destinat pentru
Commercial
Product colour
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
Built-in speaker(s)
Display resolution
1920 x 1080 pixels
DC-in jack
Display diagonal
68.6 cm (27)
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 85%
Cables included
AC, HDMI
Sustainability compliance
Housing material
Plastic
Package type
Box
Package depth
467 mm
Power consumption (standby)
0.5 W
Compliance certificates
CE, Federal Communications Commission (FCC)
Package width
693 mm
Package weight
7.1 kg
Power consumption (typical)
36 W
Package height
183 mm
Width (with stand)
615.3 mm
Depth (with stand)
65.6 mm
Height (with stand)
360.5 mm
Bezel width (side)
2.65 mm
Bezel width (top)
2.65 mm