Monitor Dahua 27" DHI-LM27-B201S, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69,
SKU: DHI-LM27-B201S
Producator: Dahua
Credit module tbi bank 3.4.1
108.16 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Dahua 27″ DHI-LM27-B201S, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 250 cd/㎡, Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Colours: 16.7M, Speakers: 1Wx2, VESA Wallmount: 75×75, D-SUB: x1, HDMI: x1
SKU: DHI-LM27-B201S Categorie:
Specificații
Native aspect ratio
16:9
AC adapter output voltage
12 V
Panel type
IPS
HDMI ports quantity
1
Contrast ratio (typical)
1000:1
Number of speakers
2
Low Blue Light technology
Yes
Display technology
LCD
Headphone out
No
Power adapter included
Yes
RMS rated power
2 W
VGA (D-Sub) ports quantity
Luminozitate maximă
250 – 349 cd/m2
Negru
Backlight type
LED
Market positioning
Home
Panel mounting interface
75 x 75 mm
Diagonala monitor
26 – 29 inch
Refresh rate
100 – 144 Hz
Timp de răspuns monitor
4 – 5 ms
Boxe integrate
Da
Power supply type
External
FreeSync
Energy efficiency class (HDR)
Not available
Montare VESA
Screen shape
Flat
Maximum refresh rate
100 Hz
Stand included
Response time
4 ms
Width (with stand)
614.1 mm
Height (with stand)
363 mm
Weight (with stand)
3.84 kg
Bezel width (bottom)
1.61 cm
Tip panel
N/A
Display number of colours
16.7 million colours
Display brightness (typical)
250 cd/m²
VESA mounting
Tilt adjustment
Energy efficiency class (SDR)
E
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code
Depth (with stand)
58.7 mm
Bezel width (side)
3 mm
Bezel width (top)
3 mm
Built-in camera
No
Built-in USB hub
Power consumption (off)
0.3 W
HDMI
Da
DVI
Destinat pentru
Consumer
Built-in speaker(s)
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Display diagonal
68.6 cm (27)
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 85%
Cables included
HDMI
Certification
CE
Power consumption (standby)
0.5 W
Package width
694 mm
Package depth
458 mm
Power consumption (typical)
3.6 W
Package weight
5.25 kg
Package height
114 mm