Monitor Dahua 27" DHI-LM27-E241B, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68,
SKU: DHI-LM27-E241B
Producator: Dahua
Credit module tbi bank 3.4.1
134.04 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Dahua 27″ DHI-LM27-E241B, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 240Hz, Response time GtG: 0.5ms, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 0.85, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: DHI-LM27-E241B Categorie:
1
Culoare
Negru
Recomandat
Gaming
Display
Timp de răspuns monitor
1 – 3 ms
Diagonala monitor
26 – 29 inch
Luminozitate maximă
350 – 499 cd/m2
Aspect ratio
Refresh rate
201 – 300 Hz
Destinat pentru
Gaming
Diagonala
27 inch
Blue Light Reducer
Da
Curbat
Panel
IPS
Unghi vizibilitate
178°/ 178°
Timp de raspuns
1 ms MPRT
Standard VESA
100 x 100 mm
Rezolutie
1920 × 1080 mm
Luminozitate
350 cd/m² (typ.)
Contrast
1000:1 (normal)
Dimensiune punct
0.3114 mm
Reproducere culori (milioane)
16.7M
Inclinare
5° ± 2° /20° ± 2°
Putere Consumata
21 W (basic)24.6 W (typ.)32 W (max)<0.5 W
Dimensiuni
614.3 × 366.8 × 57.2 mm (fara suport)
Greutate
3.55 kg
Altele
Temperatura de alimentare: 0 °C to +40 °CControl Mode: Five-button