Monitor Dahua 30" DHI-LM30-E330CA, Diagonal (inch): 30, Diagonal (cm): 76,
SKU: DHI-LM30-E330CA
Producator: Dahua
Credit module tbi bank 3.4.1
216.65 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Dahua 30″ DHI-LM30-E330CA, Diagonal (inch): 30, Diagonal (cm): 76, Aspect ratio: 21:9, Panel: VA, Resolution: 2560×1080, Refresh Rate: 200Hz, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 3000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: Adobe RGB , Color Gamut Coverage: 83%, VESA Wallmount: 75×75, Tilt: -5/+20, HAS: 115mm, Swivel: 25°±2°, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x2, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: DHI-LM30-E330CA Categorie:
AC adapter output voltage
12 V
HDMI version
2.0
Market positioning
Gaming
Display technology
LCD
Headphone out
Yes
Panel type
VA
Contrast ratio (typical)
3000:1
NTSC coverage (typical)
85%
DisplayPorts quantity
2
Backlight type
LED
Panel mounting interface
75 x 75 mm
Tip panel
VA
Energy efficiency class (SDR)
F
Energy efficiency class (HDR)
Not available
Diagonala monitor
30 – 40 inch
Refresh rate
145 – 200 Hz
Rata de aspect
21:9
Native aspect ratio
21:9
Weight (without stand)
6.5 kg
Culoare monitor
Alte culori
Stand included
DisplayPort version
1.2
sRGB coverage (typical)
120%
Rezolutie monitor
2560 x 1080
Maximum refresh rate
200 Hz
Adobe RGB coverage
83%
Swivel angle range
-25 – 25°
Display brightness (typical)
250 cd/m²
HDMI ports quantity
2
Power consumption (off)
0.3 W
Response time
1 ms
Screen shape
Curved
Screen curvature rating
1500R
Tilt angle range
-5 – 20°
Adjustable height (max)
11.5 cm
Destinat pentru
Gaming
Depth (without stand)
121.7 mm
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Product colour
Black, Red
Operating relative humidity (H-H)
10 – 85%
Display resolution
2560 x 1080 pixels
Cables included
DisplayPort
Power consumption (standby)
0.5 W
Height adjustment
Swivelling
Power consumption (max)
55 W
Package height
450 mm
Package weight
9 kg
Package width
817 mm
Package depth
248 mm
Power consumption (typical)
48 W
HD type
UltraWide Full HD
Height (without stand)
317.8 mm
Display diagonal
76.2 cm (30)
Width (without stand)
701.1 mm