Monitor Dahua 34" DHI-LM34-E330CA, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal
SKU: DHI-LM34-E330CA
Producator: Dahua
Credit module tbi bank 3.4.1
242.32 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Dahua 34″ DHI-LM34-E330CA, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86, Aspect ratio: 21:9, Panel: VA, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 200Hz, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 3500:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 0.85, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+15, HAS: 100mm, Swivel: -35/+35, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x2, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: DHI-LM34-E330CA Categorie:
Yes
Storage relative humidity (H-H)
5 – 90%
DisplayPort version
1.4
High Dynamic Range (HDR) supported
Yes
HDMI version
2.0
Market positioning
Gaming
Low Blue Light technology
Display technology
LCD
Headphone out
Panel type
VA
Backlight type
Edge LED
NTSC coverage (typical)
85%
DisplayPorts quantity
2
AC adapter output voltage
19 V
Culoare monitor
Negru
Tip panel
VA
DisplayPort
Da
Haze rate
25%
Energy efficiency class (SDR)
F
Diagonala monitor
30 – 40 inch
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range 10 (HDR10)
Rezolutie monitor
3440 x 1440
Refresh rate
145 – 200 Hz
Rata de aspect
21:9
Ecran Curbat:
Native aspect ratio
21:9
Tilt angle range
-5 – 15°
Flicker-free technology
Response time (MPRT)
1 ms
Viewable size, horizontal
79.7 cm
Viewable size, vertical
33.4 cm
Display brightness (typical)
300 cd/m²
sRGB coverage (typical)
120%
Input current
3.42 A
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
30 kWh
Maximum refresh rate
200 Hz
Height (without stand)
361.5 mm
Pixel density
109.7 ppi
Contrast ratio (typical)
3500:1
Pixel Pitch
0.2318 x 0.2318 mm
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
43 kWh
Depth (without stand)
132.1 mm
Swivel angle range
-35 – 35°
Colour depth
8 bit
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency scale
A to G
Width (without stand)
810 mm
Weight (without stand)
7.3 kg
Built-in camera
Energy efficiency class (HDR)
G
Power consumption (off)
0.3 W
Response time
1 ms
Screen shape
Curved
Screen curvature rating
1500R
Adobe RGB coverage
85%
Destinat pentru
Gaming
Adjustable height (max)
10 cm
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
Built-in speaker(s)
178°
Storage temperature (T-T)
-20 – 60 °C
Operating relative humidity (H-H)
10 – 85%
Power consumption (max)
70 W
Power consumption (standby)
0.5 W
Height adjustment
Swivelling
Power consumption (typical)
47 W
Display diagonal
86.4 cm (34)
Display resolution
3440 x 1440 pixels
HD type
UltraWide Quad HD
Package depth
193 mm
Package weight
10.2 kg
DCI-P3 coverage
85%
Package width
21124 mm
Package height
1468 mm