SKU: 67E1GAC1EU
Producator: Lenovo
Credit module tbi bank 3.4.1
438.18 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Gaming 26.5″ Legion 27Q-10 OLED Monitor, LED, QD-OLED, 2560×1440; 240Hz; 16:9; Color Support: 1.07 Billion; Color Gamut: 99% sRGB(CIE 1931), 99% DCI-P3(CIE 1976), 0.03 ms (G to G), 200 cd/m² (Typical) / 400 cd/m² (Peak) cd/m², 1500000:1 static, 178° / 178°, Video Connector: 2x HDMI® 2.1 TMDS, 1x DP 1.4(HBR3), Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand, Supports VESA mount 100 x 100 mm, Culoare: Black, 3 Year Warranty Term
SKU: 67E1GAC1EU Categorie:
Specificații
MNT-Screen-Size
27.x"
Pivot
Yes
Storage relative humidity (H-H)
5 – 95%
Native aspect ratio
16:9
DisplayPort version
1.4
Anti-glare screen
Yes
HDMI version
2.1
Cable lock slot
High Dynamic Range (HDR) supported
Panel type
OLED
Market positioning
Gaming
Cable lock slot type
Kensington
Maximum refresh rate
240 Hz
Low Blue Light technology
Display technology
OLED
sRGB coverage (typical)
99%
Pivot angle
-90 – 90°
Audio output
Height (without stand)
354.3 mm
Rata de aspect
16:9
Ecran Curbat:
Nu
Webcam
Nu
Boxe integrate
Montare VESA
Da
Portabil
G-Sync
FreeSync
Da
USB Type-C
Thunderbolt
Culoare monitor
Negru
Diagonala monitor
26 – 29 inch
Luminozitate maximă
350 – 499 cd/m2
DisplayPort
AMD FreeSync
AMD FreeSync type
FreeSync Premium
Power supply type
Internal
HDR
Display number of colours
1.07 billion colours
Rezolutie monitor
2560 x 1440
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range 10 (HDR10)
DisplayPort cable length
1.8 m
Display brightness (peak)
400 cd/m²
Cable management
Tilt angle range
-5 – 22°
Screws included
Number of screws
4
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
19 kWh
Refresh rate
201 – 300 Hz
Power cable length
1.8 m
Screen shape
Flat
Stand included
Colour depth
10 bit
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Swivel angle range
0 – 30°
Tip panel
Viewable size, vertical
33.4 cm
Display brightness (typical)
200 cd/m²
Weight (without stand)
3.8 kg
Feet colour
Black
Depth (with stand)
214 mm
Contrast ratio (typical)
Weight (with stand)
6 kg
Energy efficiency class (HDR)
E
Pixel density
110 ppi
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
19 kWh
Contrast ratio (dynamic)
Pixel Pitch
0.2292 x 0.2292 mm
Viewable size, horizontal
59 cm
DCI-P3 coverage
99%
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency class (SDR)
E
Energy efficiency scale
A to G
NVIDIA G-SYNC
No
Built-in camera
No
Built-in USB hub
DisplayPorts quantity
1
Power consumption (off)
0.3 W
Width (with stand)
609.3 mm
Width (without stand)
609.3 mm
VESA Adaptive Sync support
Timp de răspuns monitor
Sub 1 ms
Screen-Tech
Response time
0.5ms GTG
Destinat pentru
Gaming
DVI
HDMI
Bezel width (bottom)
1.27 cm
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
Built-in speaker(s)
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Storage temperature (T-T)
-20 – 60 °C
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Built-in microphone
Cables included
DisplayPort, Power
Display resolution
2560 x 1440 pixels
Power consumption (standby)
0.5 W
Height adjustment
Swivelling
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Display diagonal
67.3 cm (26.5)
Package depth
139 mm
Package width
800 mm
Power consumption (typical)
41 W
Package height
480 mm
Power consumption (max)
67 W
Adjustable height (max)
13.5 cm
Height (with stand)
524.2 mm
Depth (without stand)
40.5 mm
Bezel width (side)
1 mm
Bezel width (top)
1 mm