Monitor Gaming Asrock PG27QFT2A, diagonala: 27", Aspect: 16:9, anti-glare, Rezolutie:
SKU: PG27QFT2A
Producator: Asrock
Disponibilitate:
Doar 2 rămase în stoc
Doar 2 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
272.96 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Gaming Asrock PG27QFT2A, diagonala: 27″, Aspect: 16:9, anti-glare, Rezolutie: 2560 x 1440, Refresh rate: 180Hz, Luminozitate: 400 cd/m2, Contrast: 1000:1, unghi vizualizare: 178°(H) / 178°(V), culori: 1.07B, Timp raspuns: 1ms, Flicker free, Difuzoare integrate: 2 x 2W, interfata: 1 x Display port, 1 x HDMI, dimensiuni: 614 x 366 x 72mm fara stand, greutate cu stand 7.70 KG.
SKU: PG27QFT2A Categorie:
Specificații
Built-In-PC
No
Pivot
No
Touch
Wi-Fi
Yes
LFD-Resolution
UHD
LFD-Segment
noLFD
Native aspect ratio
16:9
DisplayPort version
1.4
Panel type
IPS
Anti-glare screen
Yes
High Dynamic Range (HDR) supported
Contrast ratio (typical)
1000:1
HDMI version
2.0
Number of speakers
2
Market positioning
Gaming
Low Blue Light technology
Display technology
LED
Headphone out
sRGB coverage (typical)
99%
RMS rated power
2 W
Width (with stand)
614 mm
Tip panel
IPS
Timp de răspuns monitor
1 – 3 ms
Rata de aspect
16:9
Ecran Curbat:
Nu
Webcam
Nu
Portabil
G-Sync
FreeSync
Da
USB Type-C
Thunderbolt
Culoare monitor
Negru
Power consumption (PowerSave)
0.5 W
Diagonala monitor
26 – 29 inch
Luminozitate maximă
350 – 499 cd/m2
Boxe integrate
Da
DisplayPort
Aspect ratio
Digital vertical frequency
48 – 144 Hz
AMD FreeSync
Energy efficiency class (SDR)
F
HDR
Display number of colours
1.07 billion colours
Display brightness (typical)
400 cd/m²
High Dynamic Range (HDR) technology
DisplayHDR 400
Rezolutie monitor
2560 x 1440
Refresh rate
145 – 200 Hz
Height (without stand)
366 mm
Montare VESA
Width (without stand)
614 mm
Viewable size, horizontal
59.7 cm
Screen shape
Flat
Flicker-free technology
Input current
1.5 A
Stand included
Energy efficiency class (HDR)
F
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
24 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
24 kWh
Supported graphics resolutions
2560 x 1440
Supported video modes
1440p
Pixel Pitch
0.2331 x 0.2331 mm
Feet colour
Black
Vertical scan range
48 – 180 Hz
Display surface
Anti-glare
Horizontal scan range
265 – 265 kHz
Digital horizontal frequency
15 – 215 kHz
Depth (with stand)
258 mm
Height (with stand)
542 mm
Weight (with stand)
7.7 kg
Depth (without stand)
72 mm
Weight (without stand)
5.45 kg
Gross weight
9.7 kg
Video colour modes
DCI-P3, sRGB
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
DisplayPorts quantity
1
Power consumption (off)
0.3 W
Response time
1 ms
Maximum refresh rate
180 Hz
Viewable size, vertical
33.6 cm
Tilt angle range
-5 – 20°
Brightness
≤400cd/m2
Screen-Tech
IPS-LEDs
LFD-Screen-Size
27.x"
HDMI
DVI
Destinat pentru
Commercial
Adjustable height (max)
10 cm
Built-in speaker(s)
Headphone outputs
1
Product colour
Black
Touchscreen
Quick start guide
Display diagonal
68.6 cm (27)
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Display diagonal (metric)
68.6 cm
Display resolution
2560 x 1440 pixels
Cables included
DisplayPort, HDMI, Power
Height adjustment
Swivelling
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
Package weight
9.7 kg
Power consumption (max)
5.5 W