Monitor LG 27" 27G810A-B.AEU, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68,
SKU: 27G810A-B.AEU
Producator: Lg
Credit module tbi bank 3.4.1
456.61 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor LG 27″ 27G810A-B.AEU, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 180Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 400 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 0.95, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+21, HAS: 130mm, Pivot: +/-90°, Swivel: -30/+30, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: 1x USB (amonte, 2x USB (downstream), AUX: x1 3.5mm Audio OUT / x1 3.5mm Audio IN
SKU: 27G810A-B.AEU Categorie:
Specificații
MNT-Screen-Size
27.x"
Display port
1
Culoare
Negru
Timp de răspuns monitor
1 – 3 ms
Rata de aspect
16:9
Ecran Curbat:
Nu
Touchscreen
Nu
Webcam
Boxe integrate
Portabil
G-Sync
USB Type-C
DisplayPort
Thunderbolt
Culoare monitor
Negru
Diagonala monitor
26 – 29 inch
Luminozitate maximă
350 – 499 cd/m2
Aspect ratio
16:9
Tip panel
TN
Rezolutie monitor
3840 x 2160
Refresh rate
145 – 200 Hz
Montare VESA
FreeSync
Da
Destinat pentru
Gaming
Screen-Tech
TN-LEDs
DVI
No
HDMI
No
Diagonala
27 inch
Unghi vizibilitate
178/178 grade
Flicker Free
Da
Blue Light Reducer
Curbat
Iesire Casti
1
G-SYNC Compatible
Panel
IPS
Rezolutie
3840 x 2160 pixeli
Inclinare
-5/+21 grade
Luminozitate
400 cd/mp
Display
Anti-glare – LED backlight
Standard VESA
100 x 100 mm VESA
Timp de raspuns
1 ms GTG
Boxe
Recomandat
Gaming
Reproducere culori (milioane)
1.07 miliarde
Contrast
1000:1 (Static)
Functii
Flicker SafeReader ModeBlack StabilizerSmart Energy Saving
Reglaj pe inaltime
Da, 130 mm
Pivot
Standarde
DCI-P3 95% (CIE1976)
Tehnologii
FreeSync PremiumG-SYNC CompatibleDisplayHDR 400
Accesorii
Cablu alimentareCablu HDMICablu DisplayPort
Putere Consumata
0.5 W (standby)
Dimensiuni
Cu suport: 613.5 x 404.5 x 220 mm poziție coborâtă613.5 × 534.5 × 220 mm pozitie ridicataFara suport: 613.5 x 371.6 x 51.3 mm