Monitor LG 27" 27GS75Q-B.AEU
SKU: 27GS75Q-B.AEU
Producator: Lg
Credit module tbi bank 3.4.1
207.54 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor LG 27″ 27GS75Q-B.AEU, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 200Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 99%, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: Yes, HAS: Yes, Pivot: Yes, HDMI: Yes, DisplayPort: Yes, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: 27GS75Q-B.AEU Categorie:
Specificații
Pivot
Yes
Native aspect ratio
16:9
Panel type
IPS
High Dynamic Range (HDR) supported
Yes
Contrast ratio (typical)
1000:1
Market positioning
Gaming
Headphone out
sRGB coverage (typical)
99%
Rata de aspect
16:9
Portabil
Nu
Thunderbolt
Nu
DisplayPort
Da
AMD FreeSync
Energy efficiency class (SDR)
F
Power supply type
External
HDR
Da
Refresh rate
145 – 200 Hz
AMD FreeSync type
FreeSync
Tip panel
IPS
Rezolutie monitor
2560 x 1440
Ecran Curbat:
Webcam
Boxe integrate
Montare VESA
FreeSync
Diagonala monitor
27"
USB Type-C
Culoare monitor
Negru
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
26 kWh
FPS counter
Screen shape
Flat
Flicker-free technology
G-Sync
NVIDIA G-SYNC
NVIDIA G-SYNC type
G-SYNC
Width (with stand)
614.7 mm
Width (without stand)
614.7 mm
Display brightness (typical)
300 cd/m²
High Dynamic Range (HDR) technology
HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Pixel Pitch
0.2331 x 0.2331 mm
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
40 kWh
Smart modes
Energy saving
Depth (without stand)
50.8 mm
Luminozitate maximă
300 cd/m²
Weight (with stand)
5.99 kg
Timp de răspuns monitor
1ms
Display number of colours
16.7 million colours
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency scale
A to G
DisplayPorts quantity
1
Energy efficiency class (HDR)
G
Power consumption (off)
0.3 W
Response time
1 ms
Maximum refresh rate
180 Hz
VESA Adaptive Sync support
Depth (with stand)
254 mm
Height (with stand)
576.6 mm
Height (without stand)
370.8 mm
Weight (without stand)
4.08 kg
HDMI
DVI
Destinat pentru
Consumer
Product colour
Black
Touchscreen
No
Display diagonal
68.6 cm (27)
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Display resolution
2560 x 1440 pixels
Package type
Box
Power consumption (standby)
0.5 W
Height adjustment
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Brand specific technologies
Black Stabilizer, Crosshair, DAS Mode
Package width
690.9 mm
Package depth
182.9 mm
Package height
497.8 mm