Monitor LG 27" 27GS85Q-B.AEU
SKU: 27GS85Q-B.AEU
Producator: Lg
Credit module tbi bank 3.4.1
265.51 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor LG 27″ 27GS85Q-B.AEU, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 2560×1440, Refresh Rate: 180Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 400 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 90%, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: Yes, HAS: Yes, Pivot: Yes, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: x2 USB-A Downstream 3.0 / x1 USB-B Upstream 3.0, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: 27GS85Q-B.AEU Categorie:
Specificații
Pivot
Yes
Native aspect ratio
16:9
Built-in USB hub
Yes
DisplayPort version
1.4
High Dynamic Range (HDR) supported
Contrast ratio (typical)
1000:1
HDMI version
2.0
Market positioning
Gaming
Display technology
LCD
Headphone out
Rata de aspect
16:9
Portabil
Nu
Thunderbolt
Nu
HDCP
DisplayPort
Da
AMD FreeSync
On Screen Display (OSD)
Energy efficiency class (SDR)
F
Power supply type
External
HDR
Da
Display number of colours
1.07 billion colours
Display brightness (typical)
400 cd/m²
Number of upstream ports
1
USB Type-A downstream ports quantity
2
Refresh rate
145 – 200 Hz
AMD FreeSync type
FreeSync
Colour gamut standard
DCI-P3
Weight (without stand)
4.3 kg
Tip panel
IPS
Rezolutie monitor
2560 x 1440
Ecran Curbat:
Webcam
Boxe integrate
Montare VESA
FreeSync
Diagonala monitor
27"
USB Type-C
Culoare monitor
Negru
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
26 kWh
Colour gamut
98%
Height (without stand)
371.6 mm
FPS counter
Screen shape
Flat
Flicker-free technology
Stand included
G-Sync
NVIDIA G-SYNC
NVIDIA G-SYNC type
G-SYNC Compatible
Weight (with stand)
6.2 kg
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
60 kWh
Pixel Pitch
0.2331 x 0.2331 mm
Luminozitate maximă
400 cd/m²
Maximum refresh rate
200 Hz
HDCP version
2.3
Panel type
Nano IPS
Smart modes
Energy saving
Width (with stand)
613.5 mm
Width (without stand)
613.5 mm
Timp de răspuns monitor
1ms
Depth (with stand)
253.7 mm
Depth (without stand)
51.3 mm
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency scale
A to G
DisplayPorts quantity
1
Energy efficiency class (HDR)
G
Power consumption (off)
0.3 W
Response time
1 ms
VESA Adaptive Sync support
High Dynamic Range (HDR) technology
DisplayHDR 400, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Height (with stand)
577.7 mm
HDMI
DVI
Destinat pentru
Consumer
Product colour
Black
Touchscreen
No
Display diagonal
68.6 cm (27)
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Display resolution
2560 x 1440 pixels
Package type
Box
Package depth
184 mm
Power consumption (standby)
0.5 W
Height adjustment
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Package weight
8.6 kg
Brand specific technologies
Black Stabiliser, Crosshair, DAS Mode
Package width
691 mm
Package height
498 mm